Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

COMAP – nahrazení ručních ventilů termostatickými ventily

Díky termostatickým ventilům lze teplotu v jednotlivých místnostech domácnosti regulovat podle skutečných potřeb. To zajišťuje komfort uživatelů i lepší energetický výkon topného systému.

Až 20% úspora ročně na nákladech na vytápění

Snížení nákladů na energii je prioritou všech. Společnost COMAP každý den reaguje na tuto výzvu vývojem řešení, které berou v úvahu důležité body:
  • Optimalizace využívání tepelného výkonu poskytovaného zdrojem tepla.
  • Zlepšování komfortu pro všechny uživatele díky přesnější regulaci teploty a řízené distribuci tepla.
  • Dosažení dokonalé hydraulické rovnováhy systému použitím moderních a účinných řešení.

Termostatické ventily umožňují přesnou regulaci teploty a její udržení na požadované úrovni. Předcházejí tak přetápění nebo nedostatečnému vytápění a tím zlepšují tepelný komfort. Tato automatická regulace umožňuje úspory až 20 % ročně na nákladech na vytápění.

COMAP vám může přechod z ručních ventilů na termostatické usnadnit

Chcete další informace o našich řešeních pro přechod z ručních ventilů na termostatické u vašich topných těles? Prohlédněte si naši širokou nabídku termostatických řešení:
  • Termostatické hlavice SENSO, SENSITY
  • Termostatické ventily bez přednastavení FixoSAR nebo s přednastavením VarioSAR nebo dynamické termostatické ventily AutoSAR
  • Souprava Demobloc pro výměnu mechanizmů ve ventilech

COMAP Praha s.r.o.
logo COMAP Praha s.r.o.

COMAP je francouzská společnost s více jak 100 letou historií, která je expertem v systémech rozvodů a v systémech HVAC. Nabídka skupiny se skládá ze systémů regulace, podlahového topení, systémů pro rozvody vody i topení a systémů pro kvalitu vody. COMAP ...

 
 
Reklama