Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nabídka práce: Technický specialista pro obor vytápění

Přijďte do Uponoru – jsme zastoupení předního světového výrobce systémových řešení pro vytápění a chlazení s více než 100letou tradicí. Do svého týmu hledáme zaměstnance na HPP.

Pro posílení týmu hledáme kolegu na pozici Technický specialista – obor vytápění

Práce je vhodná jak pro zkušené kandidáty v oboru TZB, tak pro čerstvé absolventy VŠ, případně studenty posledních ročníků. Spolupráce bude v rámci přípravy podkladů především s kolegou v technické podpoře a s obchodním týmem v Česku.

Hlavní náplň práce:

  • návrh řešení systémů Uponor ve spolupráci s projektanty a realizačními firmami
  • příprava cenových nabídek
  • komunikace se zákazníky ohledně technických detailů
  • správa portfolia pro český trh ve spolupráci s centrálou
  • řešení technických problémů
  • komunikace s obchodním týmem a dalšími odděleními uvnitř společnosti

Požadavky:

  • minimálně SŠ s maturitou v oboru TZB, nebo VŠ (Bc.) v technickém oboru
  • uživatelská znalost PC – MS Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint)
  • znalost práce v softwarech jako AutoCAD
  • Techcon výhodou
  • schopnost a ochota dále se vzdělávat a rozšiřovat si kvalifikaci

Nabízíme:

  • HPP na plný úvazek
  • 25 dní dovolené
  • odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 35 000–55 000 Kč podle zkušeností
  • profesní rozvoj v oboru TZB
  • zázemí korporátní stabilní společnosti s centrálou ve Finsku a zkušeným týmem jak v Česku, tak celosvětově
  • služební notebook a iPhone i pro soukromé účely
  • po zapracování možnost práce na homeoffice
  • flexibilní pracovní doba, stravenkový paušál/příspěvek na stravování

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kontaktní údaje: Ing. Petr Polívka, petr.polivka@uponor.com

Uponor, s.r.o., Zelený pruh 95/97, Praha – Braník

Více informací

UPONOR, s.r.o.
logo UPONOR, s.r.o.

Kdo jsme? Ve společnosti Uponor přemýšlíme o vodě pro budoucí generace. Naše nabídka, včetně bezpečné dodávky pitné vody, energeticky účinného sálavého vytápění nebo chlazení a spolehlivé infrastruktury, umožňuje udržitelnější životní prostředí.