Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 19.6.2018 do 24.7.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

23.7.2018
Raychem topné systémy

Samoregulační topný kabel T2Red je unikátní také v tom, že ve skutečnosti nemá žádnou spojku a je zapojen přímo do termostatu. Tím si minimalizují případné zavady.

22.7.2018
Cech topenářů a instalatérů ČR

V kurzech jsou zařazena např. témata rizika při provozu odběrných plynových zařízení a prevence poruch, připojování spotřebičů, uvádění plynových zařízení do provozu a další.

12.7.2018
Tepelná čerpadla Vaillant

Jedná se v podstatě o jednoduše chytrou automatizaci v domácnosti, kdy jedna provedená činnost spouští následně další.

Koupelnový žebřík KORALUX Linear Comfort
11.7.2018
KORADO, a.s.

Otopný žebřík se stal nezbytnou součástí moderní koupelny. KORADO nabízí u všech svých koupelnových těles i variantu originálního a praktického prostorového uchycení.

2.7.2018

Příspěvek na bydlení stát vyplácí lidem, kteří nezvládají pokrýt náklady na bydlení: konkrétně tomu, kdo za bydlení vydává víc jak 30 % příjmů, v Praze 35 %.

28.6.2018
Raychem topné systémy

Novou generaci termostatů využijete pro podlahové topení. Díky technologii WI-FI je možno termostat ovládat kdekoliv ze světa. Nechte za sebe pracovat techniku. Unikátní technologie řízení se zárukou 20 let.

22.6.2018
ABECEDA TEPELNÝCH ČERPADEL

Odrazují Vás od pořízení tepelného čerpadla negativní zkušenosti lidí z Vašeho okolí s tímto zdrojem tepla? Věřte, že samotná čerpadla jsou v tom často „nevinně“. Nespokojenost stávajících majitelů tepelných čerpadel pramení z dvou různých příčin.

LS Kamna
20.6.2018
LS KAMNA s.r.o.

Nová generace teplovzdušných kamen a kotlů na dřevo přichází v novém ocelovém kabátci. Díky jejich speciálně vyvinutému dvoukomorovému spalování vytopíte místnost rychleji, účinněji, ekologičtěji a s finanční úsporou.

19.6.2018
DRUŽSTEVNÍ ZÁVODY DRAŽICE - strojírna, s. r. o.

Pro běžný provoz nejen domácností je dnes teplá voda téměř nepostradatelnou potřebou. O to důležitější je potom rozhodnutí, jaký zdroj použít k jejímu ohřevu.


zpět na aktuální zprávy