Pro radiátory KORATHERM místo vždy najdete

Datum: 12.6.2018  |  Organizace: KORADO, a.s.  |  Firemní článek

Představujeme vám otopná tělesa řady KORATHERM od předního výrobce KORADO, a.s., která jsou určena k vytápění obytných prostor a administrativních budov se zvýšeným nárokem na design a prostor. Horizontálně nebo vertikálně orientované radiátory s variabilním připojením k otopné soustavě tak najdou své místo jak v zimní zahradě, tak členité chodbě.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

tel.:800 111 506, 465 506 111
e-mail:
web:www.korado.cz

Máte nově a trendy zařízenou místnost, která ovšem svým charakterem či nedostatečným prostorem nenabízí možnost připojení klasického radiátoru? Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, jak navodit tepelnou pohodu i tam, kde jste na to ani nepomysleli…

Radiátory KORATHERM disponují variabilním připojením k otopné soustavě s nejvyšším přípustným přetlakem vody 0,4 MPa a jsou určeny pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky. Široký sortiment modelů a typů s horizontálně či vertikálně orientovanými otopnými profily zajistí neomezenou škálu možností pro jejich umístění.

Otopné těleso KORATHERM HORIZONTAL nalezne své uplatnění při vytápění chladných a těžko vytopitelných prostor (např. výkladní skříně, zimní zahrady, panoramatická okna, vestibuly…). Modely řady KORATHERM VERTIKAL nabízí zcela nový a neokoukaný způsob sdílení tepla v místnostech, která jsou náročná na místo. Jsou tedy skvěle včleňovány do předsíní, chodeb a vstupních hal.

Model KORATHERM REFLEX nabízí náročným klientům radiátor spolu se zrcadlem, tzv. 2 v 1, díky kterému se stane nejen estetickým, ale i praktickým doplňkem moderního interiéru.

Otopná tělesa KORATHERM jsou nabízena ve 22 barevných odstínech a pořídíte je již od 1.636,-Kč bez DPH.

Více informací naleznete na www.korado.cz

KORATHERM REFLEX
KORATHERM REFLEX
KORATHERM VERTIKAL
KORATHERM VERTIKAL

 

Datum: 12.6.2018
Organizace: KORADO, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo ENBRA
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czByly vyhlášeny výsledky prestižní architektonické soutěže Brick Award 2018Nová řada kompozitních prken Atmosphere pro terasy a plotyVápenopískové tvárnice Silka – větší užitná plocha rodinného domu díky tenkému zdivuKam bude směřovat budoucnost dřevostaveb?