Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový showroom produktů české značky KORADO se otvírá v Praze

Datum: 18.10.2018  |  Organizace: KORADO, a.s.  |  Firemní článek

Součástí nově otvíraného showroomu Křižíkova v Praze bude již od 12.10.2018 expozice značky KORADO, předního českého výrobce otopných těles. KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

tel.:800 111 506, 465 506 111
e-mail:
web:www.korado.cz

Kromě koncových produktů pro vytápění nabízí i řešení pro řízené odvětrávání budov v podobě lokálních i centrálních rekuperačních jednotek.

Centrum bydlení a designu Křižíkova je prostorem, který usnadní navázání kontaktů se stavebními firmami či architekty a pomůže najít potřebnou inspiraci pro realizaci interiéru i exteriéru vašeho projektu. Společnost KORADO vám v rámci tohoto komplexu nabízí možnost prohlédnout si naživo své nejprodávanější produkty od deskových otopných těles po designové varianty v různých barevných provedeních. V části, která se věnuje vytápění, najdete modely z řady RADIK, KORALUX, KORATHERM i kompletní sortiment konvektorů.

Do konce roku otevře KORADO svou expozici i v Brně v Centru bydlení a designu Kaštanová.


SHOWROOM KŘIŽÍKOVA PRAHA


 

Datum: 18.10.2018
Organizace: KORADO, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme