Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kompletní řešení pro nízkoenergetické domy - maximální komfort s minimální spotřebou energie

Vzhledem k současnému trendu minimalizace tepelných ztrát u novostaveb klesá podíl vytápění na celkové energetické náročnosti domu. U nízkoenergetických domů tvoří náklady na vytápění přibližně 1/3 z celkových ročních nákladů na energie. Zbytek je rozdělen rovnoměrně mezi ohřev vody a ostatní spotřebu (svícení, vaření, elektrické spotřebiče).

Instalací elektrických topných rohoží či kabelů získáte nejen komfort podlahového vytápění, ale navíc můžete využívat i přímotopný tarif. Při něm ušetříte téměř polovinu ceny za každou kilowatthodinu na veškeré spotřebě elektřiny. U běžné domácnosti může tato úspora činit až 10 000 Kč. Podlahové vytápění obecně znamená úsporu cca 10 % nákladů díky nižší potřebné teplotě vzduchu a tedy nižší tepelné ztrátě. Zbývá tedy snížit náklady na ohřev vody. Tento požadavek dokonale splňuje solární systém Roth. S ním lze docílit roční úsporu cca 60%.

Sestavou elektrických topných rohoží nebo kabelů termoKABEL a solárního systému Roth snížíte své roční náklady na energie u nízkoenergetického domu o 40 až 50%.

Záleží Vám na kvalitě vnitřního prostředí ve Vašem novém domě? Zkombinujte si akční sestavu s naší rekuperační jednotkou Alpha-innoTec LG 317 TB. Tím si zajistíte trvalý přísun čerstvého vzduchu a výrazně si snížíte tepelnou ztrátu. Vaše náklady na vytápění se tím ještě dále sníží.

AKČNÍ NABÍDKA
Solární systém nebo větrací jednotka ZA POLOVINU CENY.
K elektrickému podlahovému vytápění s plochou nad cca 100 m2 včetně regulace.

ALPHATEC comfort systems s.r.o.
logo ALPHATEC comfort systems s.r.o.

V sortimentu německého výrobce Roth Werke GmbH naleznete systémová řešení pro všechny oblasti použití pro vytápění i chlazení. Originální Roth Tacker® systém je optimálním řešením nejen pro novostavby. Roth ClimaComfort® kompaktní systém se svou ...