FRIATEC zprovoznil nové logistické centrum v Mannheimu

Datum: 14.12.2015  |  Organizace: Aliaxis Utilities & Industry ČR  |  Firemní článek

Nový automatizovaný výškový sklad byl oficiálně uveden do provozu dne 10. listopadu 2015 za přítomnosti Dr. Petera Kurze, starosty Mannheimu, a Corrada Mazzacana, výkonného ředitele divize Aliaxis Utilities & Industry.

Aliaxis Utilities & Industry ČR
Průmyslová 367
252 42 Vestec

tel.:800 23 24 25 , 272 084 611
e-mail:
web:www.aliaxis-ui.cz

35 metrů vysoký, plně automatizovaný sklad byl postaven podle nejnovějších technologických norem a umožňuje skladovat až 12 000 palet. Expedované výrobky jsou nyní centrálně doručovány do sběrné a přepravní haly automatickými regálovými zakladači a dopravníkovými systémy.


Investicí 10,6 milionů EUR skupina Aliaxis zdvojnásobila skladovací kapacitu v Mannheimu. Logistické centrum společnosti FRIATEC bude fungovat jako distribuční centrála pro elektrotvarovky dodávané společnostem v rámci skupiny a cílem jeho vybudování je především významné zlepšení služeb pro zákazníky po celém světě.

Tento sklad plní kromě své logistické funkce také jednu speciální funkci – je to nový významný orientační bod města Mannheim díky své výšce a nočnímu umělému osvětlení.

 

Podívejte se na video o novém logistickém centruSpolečnost FRIATEC AG je výrobcem elektrotvarovek pro spojování polyetylénového potrubí, technické a laboratorní keramiky a chemicky normovaných čerpadel. Jedná se o celosvětově významného dodavatele materiálu do stavebnictví a průmyslu. Základem úspěchu společnosti je vývoj inovativních řešení a dlouholeté zkušenosti z praxe. Společnost FRIATEC AG v Mannheimu zaměstnává okolo 850 lidí.

V České republice má společnost FRIATEC AG svého zástupce ze skupiny Aliaxis. Společnost Nicoll Česká republika, s.r.o. na náš trh dodává elektrotvarovky FRIALEN® a FRIAFIT® včetně svářecí techniky a montážního příslušenství. To vše pod divizní značkou Aliaxis Utilities & Industry.

Více na www.friatec.com a www.aliaxis-ui.cz

 

Datum: 14.12.2015
Organizace: Aliaxis Utilities & Industry ČRSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo THERMONA
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahradNa brněnském výstavišti dnes začínají stavební veletrhyČeský ostrovní dům: Domy budoucnosti budou jednodušší, než si myslíteFOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blíží