Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Řídicí systém Panasonic AC Smart Cloud šetří náklady

Datum: 4.12.2018 04:00  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní zpráva

Řídicí systém Panasonic AC Smart Cloud nově obsahuje funkci Remote Service Checker. Ta poskytuje přesné servisní parametry, které umožňují vzdálené odeslání detailní a spolehlivé diagnostiky klimatizačních a vytápěcích systémů Panasonic.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu
Řídicí systém Panasonic AC Smart Cloud šetří náklady

Servisním firmám tak odpadá nutnost zjišťovat potřebné parametry fyzicky přímo v místě instalace.

  • Rychlá analýza a odezva
  • Úspora servisních nákladů
  • Nulová prodleva v komunikaci se zákazníkem

Funkce Remote Service Checker přináší firmám zaměřeným na servis klimatizačních a vytápěcích systémů spolehlivý nástroj pro odbourání prodlev mezi diagnostikou, údržbou a případným servisním zásahem. Řídicí systém AC Smart Cloud díky nové funkci zaznamenává a ukládá informace o klimatizačním či vytápěcím systému v intervalech 10 až 90 sekund podle potřeby uživatele. Maximální délka kontinuálního záznamu dat je 120 minut. Je také možné naplánovat záznam dat v nastavených dnech a časech. Možnost vzdálené analýzy tak významně zkracuje čas údržby, kdy není pro zjištění stavu zařízení nutné cestovat přímo na místo jeho instalace a umožňuje okamžitě reagovat na událost, včetně naplánování servisního výjezdu.

Řídicí systém Panasonic AC Smart Cloud a nová funkce Remote Service Checker tak přináší do servisního procesu intuitivní prostředí pro detailní správu i diagnostiku zařízení a nové možnosti v nabídce služeb koncovým uživatelům.

Pro vice informací navštivte www.aircon.panasonic.eu

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Štítkování výrobků spojených se spotřebou energie

24.2.2019 | redakce
Energetickými štítky se označuje již většina domácích spotřebičů. Které výrobky to jsou a jaké předpisy štítkování upravují? Uvádíme kompletní přehled.
© Roman Milert - Fotolia.com

Uvádění do provozu sestav tlakových nádob

23.2.2019 | Mgr. Václav Brůžek, inspektor oddělení inspekce BOZPOblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu
Uvádění do provozu sestav tlakových nádob podle evropské směrnice 2014/68/EU a Nařízení vlády č. 219/2016 Sb.: Opakované nedostatky ze strany provozovatelů.
© Polat Alp - fotolia.com

Doklad o kontrole kotle na pevná paliva

21.2.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Správné vyplnění Dokladu o kontrole technického stavu a provozu, který vystavují osoby kontrolující kotle na pevná paliva na základě zákona o ochraně ovzduší, je zásadní záležitostí i pro majitele a provozovatele kotle. Článek vede kontrolora krok za krokem vyplňováním dokladu, a majitel kotle si současně může ověřovat, zda kontrolor postupuje v souladu s legislativou.
© Fotolia.com

Výměna kotlů: od uhlí ke dřevu

21.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Přechod z ručně přikládaného kotle na hnědé uhlí na zplyňovací kotel na dřevo je z pohledu provozních nákladů neutrální. Nový kotel na uhlí si musí zájemce zaplatit v plné ceně. Nový kotel na dřevo lze získat v rámci Kotlíkových dotací téměř zdarma.
© dundersztyc - Fotolia.com

Ušetřili jste meziročně na vytápění 6 %?

20.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
V roce 2018 byla průměrná teplota o cca 1,1 stupně Celsia vyšší. Pokud se tato skutečnost neprojevila nižší spotřebou tepla ve faktuře za vytápění, je žádoucí prověřit technický stav otopné soustavy.
diskuse: 4 příspěvky, poslední 20.02.2019 10:43

Témata 2019

Partneři - Tepelná čerpadla

CAD a BIM knihovny

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

Doporučujeme