Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Prodej našich kotlů je zahájen a i my dbáme o teplo Vašeho domova

Datum: 25.3.2019  |  Organizace: JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.   |  Firemní článek

Po měsících testování, ověřování parametrů a chodu našich kotlů v rámci validačního programu a následné certifikaci, nyní přistupujeme k dalšímu kroku, a to zahájení prodeje. To skutečné teplo Vašeho domova může začít tvořit i náš topný sortiment.

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.
Holešovská 1692
769 01 Holešov

tel.:775 587 595
e-mail:
web:www.jablotronlt.com

Topný sortiment Jablotron tvoří v tuto chvíli dva typy kotlů, a to elektrokotel Jablotron Volta a plynový kondenzační kotel Jablotron Aura. Elektrokotel Volta je obecně určený do domů s nižšími tepelnými ztrátami nebo do objektů s nárazovým provozem.

Vyrábíme ho v jednookruhové a dvouokruhové variantě a jeho hlavní výhodou je hlavně skutečně plynulá regulace tepla a opravdový vnitřní komfort díky adaptivní regulaci, která se sama přizpůsobí tepelné ztrátě domu.

Ukončení validačního programu a zahájení prodeje připravujeme v nejbližší době i pro plynový kondenzační kotel Aura. I v tomto případě budeme nabízet dvě výkonové varianty, a to 18 a 25 kW. Modulační rozsah 1:10 zajišťuje, že i při nižších tepelných ztrátách domu nebo bytu kotel minimálně cykluje a přitom zůstává dostatek výkonu pro přípravu TV. S plynovým kotlem Aura získáte spalovací technologii se špičkovou účinností, ze značkových komponent a s rozsáhlou základní výbavou.

Tím, jak se rozšiřuje náš sortiment, se rozšiřuje i nabídka našich školení pro partnery, kteří s námi chtějí spolupracovat v oblasti větrání a v této chvíli už i topení. Školení k rekuperační jednotce Jablotron Futura doplňuje recertifikační školení a také školení topné techniky, na které se můžete přihlásit už teď. První z nich proběhne v dubnu. Účastníci tohoto školení získají podrobný přehled o obou typech kotlů, jejich technických parametrech, možnostech regulace a postupu uvedení do provozu.

Recertifikační školení k rekuperační jednotce Jablotron Futura je určeno pro naše montážní partnery, kteří se zúčastnili základního školení a montážním se chtějí věnovat i nadále. Je zaměřeno nejen na produktové novinky, ale především pokročilé nastavování jednotky Jablotron Futura a podrobnosti týkající se chladicího modulu CoolBreeze, které zahrnují montáž, propojení s rekuperací, spuštění a ovládání.

Více informací o termínech školení naleznete na našem webu v sekci pro montážní partnery:
https://www.jablotronlt.com/futura/montazni-partneri

Chcete mít pod kontrolou svůj dům nebo třeba chatu? Chcete vědět, jestli je vyvětráno a jestli kotel opravdu topí? Můžete. A nejen tohle. Aplikace MyJABLOTRON vám toho umožní mnohem více - nabídne přehled o všech zařízeních od Jablotronu, ovládá váš alarm nebo ukáže aktuální stav a polohu auta na mapě. A nezáleží na tom, jestli budete právě na dovolené, v restauraci s přáteli nebo na cestě do práce.

Obr. 1 - Aplikace MyJABLOTRON
Obr. 1 - Aplikace MyJABLOTRON

Na jednom místě vidíte nejen aktuální stav a souhrny událostí, ale také aktivně ovládáte všechna zařízení Jablotron - například zajistíte alarm, vypnete topení nebo snížíte intenzitu větrání. Jednoduše a přehledně.

Obr. 2 - Přehled o jednotlivých zařízeních v aplikaci MyJABLOTRON
Obr. 2 - Přehled o jednotlivých zařízeních v aplikaci MyJABLOTRON

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY s.r.o.

 

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme