Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Thermona představila dva nové kotle

Datum: 3.12.2018  |  Organizace: THERMONA, spol. s r.o.  |  Firemní článek

Dvě novinky si na letošní topnou sezónu připravila jihomoravská Thermona, největší tuzemský výrobce plynových kotlů. Thermona také nově rozdělila portfolio do tří produktových řad, které usnadní zákazníkům orientaci v nabídce a pomohou jim vybrat nejvhodnější typ.

THERMONA, spol. s r.o.
Stará Osada 258
664 84 Zastávka u Brna

tel.:544 500 501, 544 500 511
e-mail:
web:www.thermona.cz

Řada Premium pro náročné uživatele

Nabídka kotlů THERM pokrývá širokou skupinu zákazníků, vždy se ale jedná o úsporné plynové kondenzační kotle, na něž se Thermona specializuje. Technologicky nejvyspělejší kotle tvoří řadu PREMIUM Condens, do které spadá i první novinka, kotel THERM 18. Stejně jako ostatní kotle z této řady je osazen hořákem s technologií BLUEJET, která zaručuje rovnoměrně rozložení plamene. Zejména majitelé novostaveb ocení široké spektrum regulace výkonu, a to v poměru 1:10, tedy již od 1,8 kW.

Díky aktivnímu řízení spalovacího procesu dosahují kotle PREMIUM Condens nejefektivnějšího spalování. Použitím kvalitních komponentů, jako je například nerezový výměník s dochlazovanou čelní stěnou, řadí tyto kotle k technologické špičce.

Řada Optimum: kondenzační technologie za dostupnou cenu

Druhou novinkou je kotel THERM 14, patřící do řady OPTIMUM Condens. Tu je možné charakterizovat jako ideální poměr cena/výkon. Tvoří jí kotle osvědčené konstrukce, které svým majitelům umožní plně využívat výhod principu kondenzace, zejména vysoké účinnosti spalování. I v této řadě je standardem ekvitermní regulace, která umožní ještě snížit spotřebu plynu a tím pádem i náklady na vytápění. I v této řadě jsou použity nerezové výměníky a regulátor s plynulým řízením výkonu od 3 kW.

Řada Classic: spolehlivé kotle pro velké objekty

Poslední z představených řad je určena pro vytápění a ohřev teplé vody ve větších objektech. Ať již se bude jednat o školy, úřady, nemocnice nebo průmyslové objekty, vždy bude zaručen dostatek výkonu. Pokud nebude postačovat některý kotel řady CLASSIC samostatně (výkon 28, 45 a 90 kW), lze je zapojit do kaskády až do výkonu 3040 kW. Kotle CLASSIC představují spolehlivý zdroj vytápění pro velké objekty, včetně zajištění dodávek teplé vody v integrovaných nebo externích zásobnících.

Nové kotle jsme již představili široké veřejnosti na prvním veletrhu a ohlasy byly velmi pozitivní. Novinky konstrukčně vychází z již zavedených kotlů, například našeho nejprodávanějšího THERM 24 KDCN. Očekáváme, že také THERM 14 a THERM 18 se stanou oblíbenými kotli, čemuž by měly pomoci i ceny, které začínají u kotlů THERM 14 na částce 28.900,- Kč bez DPH  (34.969,- Kč včetně DPH) a u kotlů THERM 18 na ceně 31.900,- Kč bez DPH (38.599,- Kč včetně DPH),“ uvedl za Thermonu obchodní ředitel Milan Kubíček.


 

Datum: 3.12.2018
Organizace: THERMONA, spol. s r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme