Vyhlášení internetové hlasovací soutěže NOVINKY na Infothermě 2017, patenty a vynálezy

Datum: 20.7.2016  |  Autor: Ing. Jan Schindler, redakce

Soutěž NOVINKY, patenty a vynálezy organizuje portál TZB-info společně s agenturou INFORPRES, pořadatelem mezinárodní výstavy Infotherma zaměřené na vytápění, úspory energií a smysluplné využívání obnovitelných zdrojů.

S přihlášenými novinkami, patenty a vynálezy se zájemci budou moci předem seznámit na těchto stránkách a v průběhu výstavy ve vstupní expozici v pavilonu A1, věnované NOVINKÁM, vynálezům a patentům z oboru nomenklatury výstavy.

Soutěže se mohou zúčastnit vystavovatelé Infothermy 2017, kteří zde vystavují nový výrobek, dále instituce a firmy se svými patenty a vynálezy za následujících podmínek:

  • Každý soutěžící může přihlásit do soutěže pouze jeden výrobek nebo službu z oboru nomenklatury výstavy.
  • Účast v soutěži je bezplatná, podmínkou je pouze, v případě vyhodnocení, poskytnutí výrobku k vystavení do vstupní expozice v pavilonu A1.
  • Jako přihlášku do soutěže zašle zájemce o účast v soutěži na kontaktní mail prezentaci novinky v elektronickém formátu (PDF, DOCX, DOC).
  • Kontaktní e-mail: jan.schindler@topinfo.cz a v kopii: bujakova@inforpres.cz. Poslední termín pro zaslání přihlášek je 15. 11. 2016.
  • Rozsah prezentace omezte na 1 normostranu textu (1 800 znaků včetně mezer) a max. 3 obrázky.
Výstava vítězných exponátů na veletrhu Infotherma 2016
Výstava vítězných exponátů na veletrhu Infotherma 2016

Prezentace přihlášených exponátů do soutěže bude v úterý 1. prosince v článku publikovaném na titulní straně portálů TZB-info a Estav.cz. U každé přihlášené novinky bude hlasovací tlačítko, pomocí kterého čtenář označí novinku, která ho nejvíce zaujala. Hlasování bude ukončeno 6. ledna 2017 ve 12 hod..

Hlasování bude technicky ošetřeno k zamezení opakovaného hlasování z jedné IP adresy.

Pro vítěze bude zpracována v první polovině roku 2017 redakční videoreportáž. Všechny vyhodnocené novinky budou prezentovány na titulní straně TZB-info, po dobu tří měsíců od výstavy, ve speciálním okně Infothermy. Rovněž bude poskytnuta portálem TZB-info reklama v hodnotě 30.000 Kč zdarma.

 

Hodnotit:  

Datum: 20.7.2016
Autor: Ing. Jan Schindler, redakce   všechny články autoraSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo THERMONA
logo FENIX
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě