Na veletrhu FOR THERM byly v rámci galavečera uděleny ceny GRAND PRIX za nejlepší vystavené produkty. Čestné uznání získala naše společnost za vystavený interiérový kotel VERNER 13/10.2.
Větrací jednotky DUPLEX R4 nabízejí jedinečnou kombinaci řízeného větrání s možností chlazení a vytápění. Možnost kombinace s různými zdroji chladu a tepla. Vysoká účinnost rekuperace a nízké provozní náklady.
Na mezinárodním stavebním veletrhu FOR THERM byly v rámci galavečera 19. září uděleny ceny GRAND PRIX za nejlepší vystavené produkty. Společnost VIADRUS obdržela tuto cenu za originální design nového nástěnného plynového kondenzačního kotle NAOS.
Investice do energeticky úsporných systémů nepřináší pouze plnění požadavků zákona č. 406/200 Sb. Kombinovaný systém zajišťující vytápění, větrání a klimatizaci poptejte u společnosti ENBRA.
Volba vytápění RD při dnešním množství technologií vůbec není jednoduchá. V-systém elektro se snaží stavebníkům tento proces ulehčit. Nechte si poslat poštou či e-mailem průvodce volbou vytápění.
Máte problémy s vlhkostí a plísní v bytě? Dostavěli jste nový dům a chcete si nechat zkontrolovat kvalitu odvedených prací? Chystáte rekonstrukci domu? Máte podezření na úniky tepla?
Objednejte si krb, krbová kamna nebo kotel na tuhá paliva v e-shopu www.krbova-kamna.com. Objednejte nad 5.000 Kč a máte dopravu ZDARMA. Přijede auto s hydraulickým čelem, řidič na paleťáku doveze zboží na místo.
Vstupte do nového roku s levnějším zemním plynem i elektřinou. Podzim a zejména září, jsou nejčastějším obdobím pro změnu dodavatele zemního plynu a elektrické energie.
Ve dnech 27.-28.9.2013 (pátek - sobota) se v Trutnově koná Krkonošský veletrh - veletrh stavebnictví, bytového zařízení, zahradnictví a hobby nejen pro Krkonošsko.
Dvě novinky: REMS RAS Cu-INOX 3 – 35 S a REMS RAS Cu-INOX 8 – 64 S S. Kvalitní nástroje - vysoce zatížitelné řezáky na dělení trubek, splňující nejvyšší nároky. Na trubky z nerezové oceli, uhlíkové oceli, mědi aj.
Ceník je doplněný novou řadou kondenzačních kotlů. Kondenzační kotle řady THERM 14 jsou ideální pro domy s nízkou tepelnou ztrátou. Rozšířená možnost regulace. Adaptabilní nízkoenergetické čerpadlo, až o 50% nižší spotřeba.
Vyplněním tabulky nám zašlete hodnoty potřebné pro výpočet počtu topných teplovzdušných jednotek Nivolair a náš obchodní zástupce vás bude do 24 hodin kontaktovat i s konkrétní cenovou nabídkou.
Dostatečně vysušené dřevo je základem pro správné a úsporné topení. Při topení vlhkým dřevem můžete prodělat až 40% nákladů na topení! Přečtěte si, jak dřevo skladovat tak, aby Vám dostatečně vyschlo.
Dřevostavby se stále těší velké oblibě. Bydlení v prostředí z přírodních materiálů, s minimem "chemie" je určitě ohleduplné ke zdraví obyvatel. Přesto není nutné vzdát se moderního topení.
AC Heating – tepelná čerpadla: Vystavujeme na veletrhu FOR ARCH 2013 (hala 7, stánek A13) a současně spouštíme nový webový portál. Připravili jsme pro Vás zajímavou akci. Ušetříte až 55.000,- Kč.
Nabídku připravila značka Vaillant ve spolupráci s energetickou společností EON. S námi se nemusíte obávat zamítnutí žádosti. Vyhovíme každému zájemci o instalaci tepelného čerpadla Vaillant geoTHERM.
Na veletrhu FOR THERM představí společnost ELVL s.r.o. zcela nový výrobek, který rozšiřuje a obohacuje současnou nabídku koupelnových zařizovacích prvků. Přijďte se podívat do haly č. 7, stánek B5.
Firma Tronic Control, s.r.o pořádá dne 3.10.2013 v akademii firmy LG Electronics CZ, s.r.o., Plzeňská 3217/16 školení pro projektanty pod názvem "Měření, regulace a řídicí systémy TRONIC 2000®".
Zveme vás k návštěvě naší expozice na FOR ARCHu Praha 2013 ve dnech 17.-21. září - hala1 stánek A5 a na odbornou přednášku ve čtvrtek 19.9.2013 v našem stánku. Těšíme se na Vás.
Společnost NEPA, zastoupení značky SINCLAIR CORP., Vás srdečně zve k návštěvě veletrhu FOR THERM, který se koná 17. – 21.9.2013 na výstavišti PVA EXPO Praha . Těšit se na Vás budeme na stánku A17 v hale 7.
Některé teplárny, převážně na západě Čech a ve výše položených oblastech, zahajují podle vyhlášky pravidelné vytápění bytů. Odběratelé mohou požádat o dodávku tepla pro vytápění ještě před splněním vyhláškou dané průměrné denní teploty 13 °C.
Rádi Vás seznámíme s novinkami a akcemi značek STIEBEL ELTRON, AEG HAUSTECHNIK a TATRAMAT. Těšíme se na Vás na Výstavišti PVA Letňany v hale 7, na stánku č. 7 A14, ve dnech 17. - 21. září. 2013.