Vytvořte si ve vašem domově zdravé teplo

Datum: 16.3.2016  |  Organizace: FLAMEN, s.r.o.  |  Firemní článek

V posledních letech se všichni snaží vytvořit si zdravý domov. Dbají o kvalitu bydlení, ať už jde o použití zdravotně nezávadných, přírodních a ekologicky šetrných stavebních materiálů, nebo přímo energeticky úsporných domů. Pokud chcete šetřit energií a žít zdravě, měli byste si vybrat vhodný zdroj tepla.

FLAMEN, s.r.o.
Dolní Lhota 199
67801 Blansko

tel.:+420 517 070 138
e-mail:
web:www.flamen.cz
Ideální vytápění pro alergiky

Požadavkům na ekologické, úsporné a zdravé vytápění bezezbytku vyhovují sálavé a akumulační krbové vložky. Proč doma vybudovat právě tyto krby? Sálavé teplo je zdravotně nezávadné, protože při vytápění nevíří prach do ovzduší. Díky tomu se tento typ topení hodí do domácností, kde žijí alergici a astmatici. Navíc sálání umožňuje rovnoměrný ohřev. To je obrovská výhody. U některých tepelných zdrojů totiž dochází k tomu, že se jejich bezprostřední okolí přehřívá, ale vzdálenější oblasti jsou vytopeny méně.

V případě sálavého tepla ale docílíte stejné teploty v celé místnosti. Systém vytápění FLAMenergy od českého výrobce krbových vložek FLAMEN umožňuje, že se krbová kamna velmi dobře uplatí u nízkoenergetických domů. Kombinace krbové vložky a akumulační obestavby dokáže snížit výkon krbu na méně než 2 kW.

Ušetříte hodně energie

Princip je jednoduchý. Akumulační obestavba zpomalí výdej tepla do místnosti. Díky tomu se teplo uvolňuje postupně po dobu několika hodin.

Krby FLAMEN proto zabraňují vzniku příliš vysoké teploty v místnosti. Proto díky krbovým vložkám KAPPA L S AKU, F S AKU a R S AKU, BETA L S AKU, F S AKU a R S AKU, GAMA L S PASSIVE, R S PASSIVE a F S PASSIVE můžete ušetřit velké množství energie a bez potíží vytápět nízkoenergetické domy. Zmiňovaných devět typů sálavých a akumulačních krbových vložek se liší výkonem a rozměry.

Pokud chcete vytápět svůj dům ekologicky, čistě, zdravě a úsporně, vyberte si z těchto typů. Díky tomu, že si můžete zvolit, zda chcete čelní, rohové pravé či rohové levé provedení, dají se vložky umístit do jakkoli situovaného interiéru.
 

Datum: 16.3.2016
Organizace: FLAMEN, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo ENBRA
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lišt