Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Prohlédněte si showroom českého výrobce kotlů KOVARSON

Společnost KOVARSON se sídlem ve Vsetíně nabízí svým zákazníkům možnost navštívení firmy a showroomu, umístěného přímo ve výrobním areálu. Nabízíme jak virtuální prohlídku showroomu a kotlů, tak i možnost nahlédnout přímo do výrobního areálu.

KOVARSON s.r.o. je český výrobce kotlů na tuhá paliva a plynových kondenzačních kotlů. Všechny produkty jsou certifikovány a vyvíjeny dle nejpřísnějších evropských a světových norem. Společnost vyrábí širokou škálu automatických kotlů v litinovém nebo ocelovém provedení na hnědé uhlí a dřevěné pelety. Dále zplyňovací kotle s ruční dodávkou kusového dřeva nebo kombinované kotle na ruční dodávku kusového dřeva a automatickou dodávku na hnědé uhlí a dřevěné pelety.

Další produkcí jsou univerzální hořáky, které se používají do automatických kotlů nebo pro přestavby stávajících kotlů na tuhá paliva. Přestavbové sady splňují také nejpřísnější emisní normy a je možné na ně získat emisní štítek až 4. emisní třídy dle typu přestavěného stávajícího kotle. V nabídce jsou i závěsné plynové kondenzační kotle moderního designu, nejmenších rozměrů na trhu s vysokou účinností až 107 % a výkonem v různých modelových řadách pro všechny možnosti vytápění.

Společnost KOVARSON s.r.o. je jednou z předních firem s topenářskou technikou v České republice. Naše produkty jsou mezi investory a instalatéry velmi oblíbené díky jednoduché obsluze, bezproblémovému chodu, kvalitnímu a rychlému servisu. Momentálně společnost eviduje více jak 700 proškolených instalatérských a topenářských firem po celé České republice.

Společnost se sídlem ve Vsetíně nabízí svým zákazníkům možnost navštívení firmy a showroomu, umístěného přímo ve výrobním areálu. Každý tak může nahlédnout i do výrobních prostor firmy.

Díky kvalitnímu vývoji, technologickému zázemí pro měření kotlů a moderním technologiím společnost rychle reaguje na měnící se potřeby trhu a zákazníků. Výsledkem je stále se rozšiřující sortiment a nové technické zpracování našich produktů s ohledem na životní prostředí a potřeby našich zákazníků. Výrobky společnosti jsou distribuovány v rámci České republiky a ostatních zemí světa.

 
 
Reklama