Novinka na Evropském trhu – krbové vložky s posuvným systémem dveří směrem dolů a do boku

Datum: 16.10.2017  |  Organizace: BeF Home, s.r.o.  |  Firemní článek

Krby zútulní každý prostor a dodávají interiéru nenahraditelnou atmosféru pohody a tepla domova. Vytápění dřevem je v dnešní době velkým trendem a navíc je ekologické a ekonomické. Když se k tomu přidá krbová vložka se snadno ovládaným posuvem dveří, je radost nejen pohled do topeniště s plápolajícím plamenem, ale i přikládání.

BeF Home, s.r.o.
Kotvrdovice 277
679 07 Kotvrdovice

tel.:+420 516 428 240
e-mail:
web:www.befhome.com

Výsuvný systém dveří u krbových vložek je velice oblíbené řešení a to nejen u moderních obestaveb. Toto ovládání je snadné, bezhlučné, vzhledově atraktivní a hlavně komfortní. Bohužel ne všichni mají prostorové možnosti na to, pořídit si klasicky výsuvnou krbovou vložku, která zabírá více místa než běžná varianta krbu s otevíráním dvířek do strany.

Firma BeF Home přináší horkou novinku krbových vložek jak na Český, tak i Evropský trh. Disponující netradičním systémem otevírání dveří s posuvem směrem dolů a do boku. Toto řešení otevírá nové možnosti designových řešení obestaveb krbů. V nabídce jsou varianty s označení B (posuv do boku) a S (sesuv dolů) pro řady krbových vložek BeF FeelBeF Therm.

BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 S
BeF Feel 7 S
BeF Feel 8 B
BeF Feel 8 B

To ještě není vše, čím se tyto krby mohou chlubit:

  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, snadno ovladatelný posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento systém má komfortní provedení, jaké tu ještě nebylo.
  • Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a pomalejší proudění. Sklo bez nečistot není jediná výhoda tohoto revolučního systému. Oplach skla je tím méně náchylný na vysoký tah.
  • Revoluční tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.
  • Akumulační materiál carcon je dvakrát masivnější než u starších typů a disponuje mnohem větší akumulační schopností. Vydrží nahřátý až 12 hodin.
  • Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření.
  • Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem.
  • Součástí krbové vložky je zazdívací rámeček.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné krbové vložky? Neváhejte se na nás obrátit!

BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 B
BeF Therm 7 S
BeF Therm 7 S

 

Datum: 16.10.2017
Organizace: BeF Home, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo GEMINOX
logo ENBRA
logo THERMONA
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %