Představujeme vám převratnou NOVINKU v oblasti vytápění - systém Danfoss Link™ WiFi & App

Datum: 5.2.2016  |  Organizace: DANFOSS, s. r. o.  |  Firemní článek

Danfoss Link je naprosto špičkový systém vytápění. Snadno se používá a vyniká elegantním designem. Inteligentní, úsporná a komplexní regulace vytápění – vše pomocí dotykového displeje, ať už prostřednictvím centrální jednotky, tabletu, anebo z vašeho chytrého telefonu.

DANFOSS, s. r. o.
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4

tel.:283 014 111
e-mail:
web:heating.danfoss.cz


Inteligentní funkce, značná úspora energie a intuitivní ovládání prostřednictvím nové aplikace Danfoss Link™ App je jen několik nejdůležitějších rysů.

Instalace plně inteligentního systému vytápění ještě nikdy nebyla tak snadná. Protože byly všechny komponenty systému Danfoss Link vyvinuty a vyladěny tak, aby spolu dokonale spolupracovaly.
V rámci systému Danfoss Link byl každý jednotlivý prvek, od regulace podlahového vytápění po programovatelné termostatické hlavice, přizpůsoben tak, aby fungoval jako jednolitý systém. Instalace a uvedení řídicí jednotky Danfoss Link™ CC do provozu je mimořádně jednoduché, stejně tak i nastavení Wi-Fi a aplikace do telefonu uživatele.

Řídicí jednotka Danfoss Link™ CC může ovládat radiátorové termostatické hlavice living connect®, podlahové vytápění (elektrické i teplovodní), spínací relé pro elektrické spotřebiče. A s pomocí aplikace Danfoss Link™ App můžete ovládat vytápění domácnosti odkudkoli.

Nikdy nebylo snazší umožnit vašim zákazníkům, aby si vychutnali vrcholně integrované vytápění a zároveň snížili své náklady za vytápění až o 23%.

Návod jak nastavit WiFi na centrální jednotce Danfoss Link™ CC
a její spárování s mobilní aplikací Danfoss Link™ App 

Datum: 5.2.2016
Organizace: DANFOSS, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo ENBRA
logo THERMONA
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa brněnském výstavišti dnes začínají stavební veletrhyČeský ostrovní dům: Domy budoucnosti budou jednodušší, než si myslíteFOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blížíCentrální vysavač: Nástroj dokonalého úklidu