Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Termostatická hlavice Danfoss Eco™ byla oceněna porotou Red Dot pro vysoce kvalitní design

Během několika dní experti zkoumali, projednali a vyhodnotili více než 8 600 projektů. Rozhodli se udělit ocenění Red Dot za vysokou kvalitu designu a tvůrčí úspěch termostatické hlavici Danfoss Eco™.

Pokročilé systémy inteligentního vytápění představují obvykle rozsáhlou investici jejíž cílem je dosažení ovládání celé domácnosti - výrobek určený pro nadšence z oblasti technologií. Místo toho se termostatická hlavice Danfoss Eco™ s technologií Bluetooth a řízením přes mobilní aplikaci zaměřuje na běžné spotřebitele. Abychom vytvořili atraktivní řešení pro běžné uživatele, byly pro nás prioritou parametry jako jednoduchá instalace a každodenní používání a zároveň atraktivní cena. Proto termostatická hlavice Danfoss Eco™ s technologií Bluetooth a App - navzdory své pokročilé technologii a vlastnostem - vypadá dobře a přímočaře,“ uvedl Morten Bjerg Kofod, Business Development Manager, Danfossu.

Danfoss se zavázal řídit se motem „Engineering Tomorrow“ ve všech ohledech - což znamená používání posledních a nejmodernějších technologií. Chcete-li to přinést do života lidí úctyhodným způsobem, kdy design dělá rozdíl, je důležité, abychom pochopili, jak navrhnout nejlepší použitelnost produktu pro všechny globální uživatele a splnit vysoké nároky na estetiku moderní architektury. To je silná součást DNA společnosti Danfoss. Ocenění Red Dot představuje skvělý úspěch, který ukazuje, proč investování do kvalitního designu trvá déle a vytváří tak pozitivní rozdíl,“ řekl Kenth Kaerhoeg, Head of Group Communication, Danfoss.

Profesor Dr. Peter Zec, zakladatel a generální ředitel Red Dot Award, uvedl: „Již více než 60 let poskytujeme designérům, agenturám a firmám platformu pro hodnocení dobrého designu. Ti, kteří se účastní soutěže Red Dot Award, si musí být vědomi toho, že naši členové poroty mají velmi vysoké nároky. To se projevuje v intenzivních rozpravách a diskusích, které se konají, aby se všichni odborníci dohodli na dobře podloženém rozhodnutí. Všichni ti, kteří procházejí náročným rozhodovacím procesem, aby získali ocenění Red Dot, mají všechny důvody být na sebe hrdí, jelikož porota uděluje naši cenu pouze kvalitním výtvorům. To mi dělá radost a blahopřeji všem upřímně za jejich zasloužené úspěchy.

Společnost Danfoss se těší na získání oficiálního certifikátu na slavnostním ceremoniálu Red Dot award, který proběhne 26. října 2018 v Berlíně.

Datový list - Danfoss Eco™ Programovatelná radiátorová termostatická hlavice pro chytrý telefon

DANFOSS, s. r. o.
logo DANFOSS, s. r. o.

Danfoss nabízí: regulační prvky pro CZT, termostatické hlavice, ventilová tělesa a šroubení, armatury pro vyvážení soustav v rezidenčních a komerčních budovách, produkty pro chytré vytápění - ovládání radiátorů a podlahového vytápění vzdáleně přes ...