Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Tepelná čerpadla AC Heating se prezentovala v rámci veletrhu FOR ARCH 2015

Datum: 29.9.2015  |  Autor: Vlastimil Vait  |  Organizace: AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem  |  Firemní článek

Část největšího stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH 2015 byla tradičně zaměřena na vytápění, alternativní zdroje energie, vzduchotechniku. Specifickým tématem byly též dotační programy a značení topných zdrojů energetickými štítky.

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
Staroplzenecká 177
326 00 Letkov

tel.:+420 775 640 374
e-mail:
web:www.ac-heating.cz

Bezpracný a bezúdržbový způsob vytápění je pro všechny majitele novostaveb či domů v rekonstrukci jednou z nejdůležitějších věcí. Stejně tak i ekonomika provozu topného zdroje, možnost získání dotace v rámci programu Nová zelená úsporám ( NZÚ ) nebo z programu „Kotlíková dotace“.

Velmi aktuální je tepelné čerpadlo. Podle nové normy bude od 26. září 2015 platit pro výrobce a dovozce tepelných čerpadel povinnost označovat svá zařízení energetickými štítky. Stejně jako je tomu již nyní pro běžné elektrické spotřebiče. Tím zákazník získá jasnou informaci o energetické účinnosti tepelného čerpadla. Třída energetické účinnosti vychází z měření sezónního topného faktoru (SCOP).

Již loni jsme jako první zdůrazňovali měření účinnosti tepelných čerpadel při celoročním provozu – SCOP (podle nejnovější normy EN14825:2014). Vysoká účinnost tepelných čerpadel AC Heating Convert AW je daná správně navrženým výkonem tepelného čerpadla vůči tepelné ztrátě domu, vlastní regulací xCC a kvalitními komponenty.

Optimální řízení tepelného čerpadla Convert AW zajišťuje regulace xCC. Tento systém stále zdokonalujeme a rozšiřujeme. V rámci novinek prezentovaných na veletrhu jsme představili: automatickou dálkovou diagnostiku – logování a vyhodnocování parametrů tepelného čerpadla. Každá odchylka od optimálního chodu je řešena a následně odstraněna. Zákazníka sami upozorníme na možné vylepšení nastavení topného zdroje. Touto novinkou šetříme zákazníkům řádově další tisíce korun ročně.

Další stovky korun do rodinného rozpočtu Vám ušetříme prostřednictvím nové funkce – řízení tepelného čerpadla v závislosti na venkovním počasí. Z dlouhodobě ověřené meteorologické služby sbíráme a sledujeme data minimálně 12 hodin dopředu. Následně regulace sama vyhodnocuje na základě předpovědi počasí v následujících 6 hodinách, zda má systém ztlumit topení v domě nebo naopak dům mírně přetopit.

Uvažujete o pořízení tepelného čerpadla? Nebojte se nás oslovit. Proč si vybrat právě nás?

Jsme výrobci tepelných čerpadel od roku 2006 a ročně sami montujeme cca 300 tepelných čerpadel v České republice. Působíme nejen na českém trhu ale i v Irsku, Německu, Rakousku, Maďarsku, Velké Británii a na Slovensku. Naše čerpadla prošla náročnými certifikacemi a měřeními, podle kterých jsou jedny z nejúčinnějších na českém trhu (značky kvality Q-Label, MCS a měření SCOP ze státní zkušebny Strojírenského ústavu v Brně). Na všechna naše tepelná čerpadla poskytujeme záruku 7 let, na kterou se nevztahují pravidelné roční prohlídky.

Veletrh FORARCH 2015 je úspěšně za námi. Všem, kteří nás na veletrhu navštívili, děkujeme za přízeň. Zároveň Vás srdečně zveme do našeho sídla v Plzni - Letkově.

 

Datum: 29.9.2015
Autor: Vlastimil Vait
Organizace: AC Heating - tepelná čerpadla s invertoremSdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů