Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Tepelná čerpadla PZP získala prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2018

Datum: 10.4.2018  |  Organizace: PZP HEATING a. s.  |  Firemní článek

Tepelná čerpadla značky PZP nedávno uspěla v prestižní soutěži iF DESIGN AWARD, která vyzdvihuje design odlišující se od ostatních zejména vysokou kvalitou. V oblasti designu je tato soutěž jednou z nejstarších na světě a renomé si získala díky náročným standardům a přísnému vyhodnocovacímu procesu.

PZP HEATING a. s.
Dobré 149
517 93 Dobré u Dobrušky

tel.:494 664 203
e-mail:
web:www.tepelna-cerpadla-pzp.cz

Tepelná čerpadla českého výrobce PZP HEATING a.s. byla oceněna v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 hned třikrát.

Ocenění German Design Award se za krátkou dobu stalo prestižní přehlídkou výjimečného designu. Odborná porota si všímá průkopnických projektů, které přispívají k rozvoji jedinečného designu v Německu i mezinárodně. Tato soutěž prezentuje trendy a design posouvá kupředu.

Naše tři tepelná čerpadla typu „invertor“ získala letošní ocenění iF DESIGN AWARD (International Forum Design GmbH) a počítají se tímto k nositelům ceny světově renomovaného designového titulu. Oceněny byly produkty řady AMBIENT, DYNAMIC a TERRA NEO.

Tepelná čerpadla PZP přesvědčila odbornou porotu, sestavenou z 63 členů, díky svému inovativnímu designu. Konkurence byla obrovská, dohromady bylo hodnoceno 6400 podaných žádostí z 54 zemí.

S neskrývaným potěšením se s vámi dělíme o tuto informaci a věříme, že toto ocenění potvrzuje, že spojení nejvyšší kvality a skvělého designu přináší očekávány úspěch.

 

Datum: 10.4.2018
Organizace: PZP HEATING a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme