Tepelná čerpadla PZP získala prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2018

Datum: 10.4.2018  |  Organizace: PZP HEATING a. s.  |  Firemní článek

Tepelná čerpadla značky PZP nedávno uspěla v prestižní soutěži iF DESIGN AWARD, která vyzdvihuje design odlišující se od ostatních zejména vysokou kvalitou. V oblasti designu je tato soutěž jednou z nejstarších na světě a renomé si získala díky náročným standardům a přísnému vyhodnocovacímu procesu.

PZP HEATING a. s.
Dobré 149
517 93 Dobré u Dobrušky

tel.:494 664 203
e-mail:
web:www.tepelna-cerpadla-pzp.cz

Tepelná čerpadla českého výrobce PZP HEATING a.s. byla oceněna v mezinárodní soutěži German Design Award 2018 hned třikrát.

Ocenění German Design Award se za krátkou dobu stalo prestižní přehlídkou výjimečného designu. Odborná porota si všímá průkopnických projektů, které přispívají k rozvoji jedinečného designu v Německu i mezinárodně. Tato soutěž prezentuje trendy a design posouvá kupředu.

Naše tři tepelná čerpadla typu „invertor“ získala letošní ocenění iF DESIGN AWARD (International Forum Design GmbH) a počítají se tímto k nositelům ceny světově renomovaného designového titulu. Oceněny byly produkty řady AMBIENT, DYNAMIC a TERRA NEO.

Tepelná čerpadla PZP přesvědčila odbornou porotu, sestavenou z 63 členů, díky svému inovativnímu designu. Konkurence byla obrovská, dohromady bylo hodnoceno 6400 podaných žádostí z 54 zemí.

S neskrývaným potěšením se s vámi dělíme o tuto informaci a věříme, že toto ocenění potvrzuje, že spojení nejvyšší kvality a skvělého designu přináší očekávány úspěch.

 

Datum: 10.4.2018
Organizace: PZP HEATING a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSystém suchého zdění STAVSI - skvělá volba pro stavbu svépomocíMost je občas pod vodou. Je na to dobře připravenV Olomouci se bude opět protestovat proti stavbě Šantovky TowerDostatečná vlhkost či směr proudění vzduchu. Jak správně používat klimatizaci v interiéru?