Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jednou vidět je lepší, než stokrát slyšet

Datum: 15.9.2018  |  Organizace: PZP HEATING a. s.  |  Firemní článek

Pokud jste ve fázi výběru tepelného čerpadla tak jste bezpochyby zjistili, že na trhu je nepřeberné množství výrobců, importérů, velkoobchodů a topenářských firem, které nabízejí tepelná čerpadla.

PZP HEATING a. s.
Dobré 149
517 93 Dobré u Dobrušky

tel.:494 664 203
e-mail:
web:www.tepelna-cerpadla-pzp.cz

Vyplnili jste více či méně poptávkových formulářů s tím, že následné rozhodnutí bude jednoduché. Porovnáte ceny, parametry a výsledek musí být přeci jednoznačný. Nabídky se začaly scházet a přichází překvapení, že parametry jako výkon, topný faktor nebo třeba hlučnost jsou uváděny při různých podmínkách a tím pádem je komplikované je navzájem porovnat. Pak přijdou otázky. Jak je možné, že cena dvou různých modelů, té samé značky, při srovnatelném výkonu se liší i o několik desítek tisíc korun? Jak to, že papírově horší čerpadlo je dražší?

Jedno japonské přísloví říká „jednou sám vidět je lepší než stokrát slyšet“ a ono na tom něco je. Nyní máte příležitost od 18. do 22. září si v pražských Letňanech na výstavě ForArch prohlédnout tepelná čerpadla na vlastní oči. V rámci naší expozice uvidíte následující tepelná čerpadla a příslušenství.

DYNAMIC – tepelné čerpadlo vzduch-voda s plynule řízeným výkonem pro dosažení co nejvyšší efektivity při vytápění a ohřevu teplé vody. Základním znakem je velmi tichý provoz a precizní zpracování.

ECONOMIC – naše nejprodávanější tepelné čerpadlo vzduch-voda s klasickým řízením kompresoru (on/off) se vyznačuje výborným poměrem ceny a užitné hodnoty.

DYNAMIC – tepelné čerpadlo vzduch-voda
Tepelné čerpadlo vzduch-voda DYNAMIC
ECONOMIC – tepelné čerpadlo vzduch-voda s klasickým řízením kompresoru (on/off)
Tepelné čerpadlo vzduch-voda ECONOMIC

TERRA NEO – tepelné čerpadlo země-voda s plynule řízeným výkonem.

x-buffer 200 – systémová jednotka, která i přes své kompaktní rozměry obsahuje vestavěné komponenty potřebné pro spolehlivou funkci tepelného čerpadla.

TERRA NEO – tepelné čerpadlo země-voda s plynule řízeným výkonem
Tepelné čerpadlo země-voda TERRA NEO
x-buffer 200 – systémová jednotka, která i přes své kompaktní rozměry obsahuje vestavěné komponenty potřebné pro spolehlivou funkci tepelného čerpadla.
Systémová jednotka x-buffer 200

Náš stánek najdete v hale 4 (číslo stánku 4C11), kde Vám budou k dispozici obchodně techničtí zástupci, aby zodpověděli Vaše dotazy a pomohli Vám najít to nejvhodnější řešení.

 

Datum: 15.9.2018
Organizace: PZP HEATING a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme