Novinka na Evropském trhu – krbové vložky s posuvným systémem dveří směrem dolů a do boku

Datum: 16.10.2017  |  Organizace: BeF Home, s.r.o.  |  Firemní článek

Krby zútulní každý prostor a dodávají interiéru nenahraditelnou atmosféru pohody a tepla domova. Vytápění dřevem je v dnešní době velkým trendem a navíc je ekologické a ekonomické. Když se k tomu přidá krbová vložka se snadno ovládaným posuvem dveří, je radost nejen pohled do topeniště s plápolajícím plamenem, ale i přikládání.

BeF Home, s.r.o.
Kotvrdovice 277
679 07 Kotvrdovice

tel.:+420 516 428 240
e-mail:
web:www.befhome.com

Výsuvný systém dveří u krbových vložek je velice oblíbené řešení a to nejen u moderních obestaveb. Toto ovládání je snadné, bezhlučné, vzhledově atraktivní a hlavně komfortní. Bohužel ne všichni mají prostorové možnosti na to, pořídit si klasicky výsuvnou krbovou vložku, která zabírá více místa než běžná varianta krbu s otevíráním dvířek do strany.

Firma BeF Home přináší horkou novinku krbových vložek jak na Český, tak i Evropský trh. Disponující netradičním systémem otevírání dveří s posuvem směrem dolů a do boku. Toto řešení otevírá nové možnosti designových řešení obestaveb krbů. V nabídce jsou varianty s označení B (posuv do boku) a S (sesuv dolů) pro řady krbových vložek BeF FeelBeF Therm.

BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 S
BeF Feel 7 S
BeF Feel 8 B
BeF Feel 8 B

To ještě není vše, čím se tyto krby mohou chlubit:

  • Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, snadno ovladatelný posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento systém má komfortní provedení, jaké tu ještě nebylo.
  • Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Přivedený vzduch do krbové vložky je veden přes záda a nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a pomalejší proudění. Sklo bez nečistot není jediná výhoda tohoto revolučního systému. Oplach skla je tím méně náchylný na vysoký tah.
  • Revoluční tvar spalovacích komor, které jsou konstruované na základě aerodynamických testů. Tím je dosaženo dokonalého modelu proudění spalin. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním.
  • Akumulační materiál carcon je dvakrát masivnější než u starších typů a disponuje mnohem větší akumulační schopností. Vydrží nahřátý až 12 hodin.
  • Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření.
  • Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem.
  • Součástí krbové vložky je zazdívací rámeček.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné krbové vložky? Neváhejte se na nás obrátit!

BeF Feel 7 B
BeF Feel 7 B
BeF Therm 7 S
BeF Therm 7 S

 

Datum: 16.10.2017
Organizace: BeF Home, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo ENBRA
logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo FENIX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC