Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

28. ročník mezinárodní výstavy INFOTHERMA bude 23. až 26. ledna 2023

Výstaviště Černá Louka 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin. Výstaviště je již nyní, dva měsíce před zahájením výstavy, z cca 90 % zaplněno 220 vystavovateli. Firmy přihlašují své TOP výrobky do soutěže.

INFOTHERMA 2023 bude 23. až 26. ledna
INFOTHERMA 2023 bude 23. až 26. ledna

Po dvouleté vynucené pauze opět v Ostravě

Ve dnech 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek do 16 hodin) se uskuteční již 28. pokračování mezinárodní výstavy Infotherma.

Po dvouleté vynucené pauze se tak opět setkáme na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Infotherma je od svého počátku věnovaná vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o významnou specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů.

Je hodně témat, nad kterými se bude na Infothermě diskutovat, nejen při úvodní konferenci spojené se slavnostním zahájením výstavy dne 23. ledna od 11 hodin v Konferenčním centru Výstaviště Černá louka, ale i na doprovodném programu.

Výstaviště je již nyní, dva měsíce před zahájením výstavy, z cca 90 % zaplněno 220 vystavovateli

Firmy přihlašují své TOP výrobky do soutěže, kterou připravujeme společně s internetovým portálem TZB-info, finišujeme s doprovodným programem a hlavně se těšíme, že opět Ostrava bude místem, kde se setkávají přední výrobci, prodejci, montážní i servisní firmy a odborná veřejnost s cílem představit návštěvníkům výstavy novinky a směry, kam se ubírá moderní vytápění a stavby spojené s ekonomickým bydlením.

Přečtěte si také Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2023 – přihlaste svůj výrobek Přečíst článek

"Doba není jednoduchá pro každého z nás. Těžko předvídatelná s rapidně zvedajícími se cenami energií i materiálů. Na výstavišti bude proto připraveno i několik poradenských stánků, kde návštěvníci mohou prodiskutovat své dotazy a nechat si poradit od odborníků, kteří se zabývají obory, na které je výstava zaměřena," říká Alena Bujáková, ředitelka výstavy.

Výstava Infotherma se připravuje pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva životního prostředí ČR, Státního fondu životního prostředí ČR, Hospodářské komory ČR a Hejtmana Moravskoslezského kraje. Srdečně zveme na Infothermu 2023 návštěvníky a odbornou veřejnost. Přijďte se inspirovat nejnovějšími technologiemi, prohlédněte si expozice předních firem v oboru a proberte své dotazy a požadavky v přímém kontaktu s vystavovateli.

Rozhovor o přípravách výstavy Infotherma 2023 v rámci zářijového živého vysílání Podzim 2022 na estav.tv

"V září v době rozhovoru jsme výstavu ještě plánovali až od 10 hodin. Na základě reakcí vystavovatelů jsme se však vrátili k obvyklé otevírací době již od 9 hodin, tedy těšíme se na návštěvníky jako v předešlých letech," doplňuje Alena Bujáková.

VÝSTAVNÍ DOBA BYLA PRODLOUŽENA
Infotherma 2023: 23. až 26. ledna 2023, denně od 9 do 18 hodin (ve čtvrtek do 16 hodin)

Více zajímavých videí na estav.tvOn-line televize pro architekturu, stavbu a bydlení