Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vytápění
Archiv zpráv od 22.2.2020 do 31.3.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

31.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Získat čas a zvýšit efektivitu. Energy Valve vznikl dalším vývojem elektronicky řízeného, tlakově nezávislého regulačního kulového kohoutu EPIV firmy Belimo.

29.3.2020
REMS Česká republika s.r.o.

REMS Akku-Cat 22 V VE - Akumulátorová univerzální šavlová pila s vario-elektronikou (VE) pro řezání volně z ruky. REMS Akku-Tiger 22 V VE - Akumulátorová šavlová pila na trubky s vario-elektronikou (VE) pro snadné, rychlé, pravoúhlé řezání s vodícím držákem nebo volně z ruky.

28.3.2020

Stiebel Eltron představuje invertorové tepelné čerpadlo vzduch voda WPL 17 ICS classic, nejprodávanější ze sortimentu, a kompaktní jednotku LWZ 8 CS premium, integrující větrání, vytápění, chlazení a ohřev vody. Aquatherm 2020.

24.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

Společnost BELIMO CZ pro rok 2020 vydává nový ceník svých výrobků, kde najdete aktuální ceníkové ceny pro standardní produkty.

23.3.2020
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Hledáte možnosti, jak co nejvýhodněji vyřešit změnu vytápění vašeho domu? Nebo jak dosáhnout na dotaci pro nový dům? Řešením může být program Nová Zelená Úsporám.

18.3.2020
TZB PRO s.r.o.

Chladicí systémy vodní pro jednotky fan-coil a vzduchotechniku, zdroje chladu, objektové rozvody chladu. Chladicí stropy, chladicí trámy pro administrativní objekty luxusní kategorie, systémy fan-coil pro kancelářské budovy. Velké chladivové systémy VRV, VRF, multisplit pro administrativu.

17.3.2020
BELIMO CZ spol. s r.o.

S vlastním kompletním sortimentem čidel Vám firma Belimo nabízí všechny prvky HVAC z jedné ruky. Čidla pro měření teploty, vlhkosti, kvality vzduchu a tlaku jsou koncipovány pro dosažení bezproblémové kompatibility se všemi důležitými automatizačními systémy budov.

16.3.2020
VIADRUS a.s.

Společnost VIADRUS, největší a nejstarší český výrobce topenářské techniky z litiny, pokračuje v nastoleném ekologickém trendu. Svoji nabídku v rámci řady U22 Economy doplní o automatický kotel na dřevní pelety VIADRUS U22 Economy Pellet. Výroba bude v bohumínském závodě zahájena 1. dubna letošního roku.

6.3.2020
GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Jsme Vám blíž. Nyní nás můžete sledovat oficiálně i na Instagramu. Tato oblíbená sociální síť nemohla uniknout naší pozornosti. Sledujte s námi fotky z realizací #giacominiczech

3.3.2020
JABLOTRON LIVING TECHNOLOGY CZ s.r.o.

Jednodenní školení, jehož účastníci získají všechny potřebné informace o rekuperační jednotce Jablotron Futura a požadavcích na kvalitní montáž.

27.2.2020
LIPOVICA trade s.r.o.

Chcete mít COOL koupelnu? Přinášíme vám atraktivní alternativu klasických koupelnových radiátorů v hliníkovém provedení! A tím je koupelnový radiátor COOL od společnosti LIPOVICA.

27.2.2020
ATEG TEPELNÁ TECHNIKA, s.r.o.

V normálním případě je možno získávat teplo jen z energetických zdrojů, které mají vyšší teplotu, než jejich přímé okolí. Například z plamene v kotli. Médium, ve většině případů voda, proudí okolo tohoto zdroje energie a přijímá vlivem velkého teplotního spádu jeho teplo.

25.2.2020
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Kvalitní tepelná čerpadla Nibe a Regulus s dlouhou životností a maximální spolehlivostí vhodná pro vytápění, ohřev teplé vody i ohřev vody v bazénu.

24.2.2020
Dennert Baustoffwelt GmbH&Co. KG

Inteligentní stropní systémy od firmy Dennert. Různorodý program pro všechny prostorové situace. Prefabrikovaný nepředepínaný rovinný strop DX.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama