Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vytápění
Archiv zpráv od 19.8.2020 do 10.9.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

8.9.2020
OPOP, spol. s.r.o.

I na kotel na kusové dřevo H4EKO D na ruční přikládání je nyní možné získat finanční podporu.

7.9.2020
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Letošní 26. ročník konference s doprovodnou výstavou Dny teplárenství a energetiky se tradičně uskuteční v Kongresovém, výstavním a společenském centru ALDIS v Hradci Králové, nově v termínu 8.- 9. září 2020. Akci zahájí Karel Havlíček, místopředseda vlády, který bude hovořit o koncepci transformace teplárenství.

7.9.2020
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

Pokud chcete snížit náklady na ohřev vody, ideálním řešením je tepelné čerpadlo vzduch-voda OCHSNER Europa.

7.9.2020
MINIB, a.s.

MINIB uvádí na trh nové samostojné a nástěnné konvektory s jednoduchou instalací a s elegantním designem. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku ještě dnes!

6.9.2020
KERMI, s.r.o.

Od roku 2005 poskytuje patentovaná technologie x2 společnosti Kermi výrazně zvýšenou energetickou účinnost oproti jiným deskovým otopným tělesům. Technologie x2 se zakládá na principu sériového průtoku.

5.9.2020
REMS Česká republika s.r.o.

REMS Multi-Push S – proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu. Jednoduché přepínání přívodu vzduchu během procesu proplachování při odkalování. Jednotka umožňuje permanentní sledování procesu, protokolování a USB-rozhraní.

4.9.2020
REMS Česká republika s.r.o.

Firma REMS představuje katalog s podzimními akčními cenami na stroje a nástroje pro opracování trubek. V katalogu najdete i několik zajímavých novinek.

4.9.2020
SONNIGER Czech Republic

Odborné poradenství ve firmě SONNIGER se zakládá na týmu kompetentních specialistů, kteří čekají na Vaše dotazy.

3.9.2020
ATREA s.r.o.

Vlastníci, manželé Adamcovi (Ústí nad Orlicí) si v roce 2018 postavili jednopodlažní bungalov. Hlavním zdrojem pro otopnou soustavu jsou elektrické topné kabely. Do daného objektu je navržen systém řízeného větrání s rekuperací pomocí vzduchotechniky – jednotky DUPLEX 380 ECV5.RD5.

1.9.2020
Elmaterm s.r.o.

Řešíte problémy se zamrzáním vodovodního potrubí, vodoměrů, zamrzají vám okapy? Vyřešíme vaše problémy pomocí topných kabelů

31.8.2020
ELVL s.r.o.

Mají otopná tělesa v budovách vliv na vnitřní prostředí pobytových místností z hlediska hygieny a rizika přenosu virových onemocnění? Odpověď nalezneme snadno, stačí se jen trochu porozhlédnout.

28.8.2020
SECESPOL-CZ, s. r. o.

Řada P-line je určena do farmaceutického, biotechnologického a potravinářského průmyslu a dalších odvětví s požadavky dle 3A, cGmP nebo FDA na výrobu vysoce kvalitních materiálů.

27.8.2020
NEOTA CZ s.r.o.

Potřebujete výkon? Máme pro vás tepelné čerpadlo NeoRé TG EX, které je speciálně navržené k vytápění průmyslových objektů a velkých rodinných domů.

24.8.2020
FV - Plast, a.s.

Nové vylepšené polyfúzní svářečky s elektronickou regulací s označením SE 22 a SE 42. Kvalitní zpracování, kvalitní komponenty, profi provedení včetně odolné přívodní šňůry.

21.8.2020
PROveletrhy s.r.o.

Od 13. do 15. října nabídne Chillventa eSpecial mezinárodní komunitě z oboru chlazení, klimatizace, větrání a tepelných čerpadel tři dny nabité odbornými znalostmi, dialogem a inovacemi – letos poprvé jako virtuální akce.

19.8.2020
Trane ČR spol.s r.o.

Trane®, přední poskytovatel řešení a služeb v oblasti vnitřního pohodlí, představil jednotku SintesisTM Balance CMAF, která je nejnovějším přírůstkem mezi jednotkami multi-pipe pro současné chlazení a vytápění. Současné vytápění a chlazení jednou jednotkou snižuje investiční a provozní náklady.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama