Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vytápění
Archiv zpráv od 24.3.2021 do 29.4.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

29.4.2021
Flamco CZ s.r.o.

Elektronický, kompaktní měřič tepla nebo kompaktní měřič tepla a chladu s oběžným kolem s měřením a záznamem hodnot tepelné energie a objemu.

23.4.2021
Multi-VAC spol. s r.o.

Velice oblíbená kompaktní a tichá rekuperační jednotka VENUS, je určena pro větrání bytů, apartmánů, bytových nebo nízkoenergetických domů. Díky své nízké zástavbové výšce je ideální pro podstropní instalaci.

18.4.2021
Asociace podniků topenářské techniky

APTT zve všechny zájemce o prodloužení profesní kvalifikace "Topenář, montér kotlů na biomasu" na webinář a přezkoušení formou testu, na základě kterého Vám bude prodloužena platnost Vašeho oprávnění na dobu dalších 5 let. Termín nejbližšího školení je 23. duben 2021!

16.4.2021
UPONOR, s.r.o. (CZ)

Možná jste se rozhodli pro podlahové vytápění, ale současně je pro Vás velmi důležitý ekologický aspekt. Přečtěte si, jak lze podlahové vytápění kombinovat s obnovitelnými zdroji.

14.4.2021
SOLAR heating, s.r.o.

Získejte částečnou energetickou soběstačnost díky fotovoltaické elektrárně. Při výběru solárních systému je zcela zásadní jejich účinnost pohybující se v rozmezí od 60 % do 95 %. Pokud si nevíte rady s výběrem správného solárního systému, nechte to na odbornících! Naši zaměstnanci vám rádi a ochotně pomohou vybrat to nejlepší řešení pro váš dům.

13.4.2021
Topíte.cz

Spojili jsme se se zkušeným týmem Rewix Elektro a vstoupili na trh s fotovoltaikou. Jako první v ČR kombinujeme tepelná čerpadla s fotovoltaickými panely s tím, že vše namontujeme jako jedna firma.

13.4.2021
DANFOSS, s. r. o.

Danfoss Climate Solutions Vás zve na sérii webinářů v měsíci dubnu 2021. Možná i Vás budou inspirovat nejnovější technologie z oblasti Danfoss/DEVI tepelné techniky, praktické ukázky a zajímavé zkušenosti či řešení z našich realizací.

13.4.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Dosahuje celoroční účinnosti pro chlazení i vytápění třídy A+++ a navíc díky posílenému topnému výkonu vytopí místnost na požadovanou teplotu o 14 % rychleji než jiná klimatizace.

12.4.2021
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Praktická koupelna se bez radiátoru neobejde. Navrhněte si ho pohodlně a bez cestování ze svého domova v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění.

11.4.2021
THERMONA, spol. s r.o.

Poptávka po rekreačních nemovitostech v loňském roce rostla nebývalým tempem. Nejinak tomu zřejmě bude i letos. Noví majitelé objekty často rekonstruují, a tak přichází na řadu mimo jiné i volba topného systému a ohřevu vody. Jaké má vytápění rekreačních objektů specifika?

KLASIK R1, volně stojící válcová sloupová kachlová kamna, foto Hein
2.4.2021
Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., od 1. 4. 2021 ROMOTOP spol. s r.o.

K 1.4.2021 zanikla společnost je Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o. a nástupnickou společností je ROMOTOP spol. s r.o.

2.4.2021
KERMI, s.r.o.

Příjemného tepelného komfortu lze docílit i s nižší spotřebou energie. Energeticky úsporná technologie x2 společnosti Kermi se zakládá na principu sériového proudění a zvyšuje tím energetickou účinnost otopného tělesa a snižuje tepelné ztráty při výrobě a přenosu tepla.

1.4.2021
Thermo-control CZ s.r.o.

V kombinaci s inteligentní zásuvkou (SPE600) nebo relé (SR600) vám tento detektor umožňuje zapnout nebo vypnout osvětlení, když je detekován pohyb.

1.4.2021
Merxu s.r.o.

Doprava je na nás a při častějším nakupování zvyšujete svoji slevu! Čím větší nákup - tím vyšší bonus. Velikost bonusu závisí na čisté hodnotě nákupu provedeného do jednoho měsíce.

30.3.2021
COMAP Praha s.r.o.

Pro vás, naše partnery a zákazníky, provozujeme internetovou verzi našeho katalogu. V dnešní době je více než důležité mít k dispozici informace on-line.

25.3.2021
NEOTA CZ s.r.o.

Vytápění využívající přírodní zdroje je z principu založeno na udržitelném přístupu k životním prostředí. Proto se snažíme už při výrobě a distribuci našich výrobků přemýšlet jinak. Ekologičtěji.

24.3.2021
Premium Power s.r.o., OCHSNER - tepelná čerpadla

K novince tepelného čerpadla OCHSNER FALCON dostanete jako bonus iPad.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama