Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Vytápění
Archiv zpráv od 11.6.2021 do 15.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.7.2021
Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Ve vnitřních městských nebo obytných oblastech, kde jsou budovy postaveny blíže u sebe, obvykle platí přísná hluková omezení. To znamená, že vysoce účinné zařízení HVAC pro dekarbonizaci prostor může z hlediska těchto předpisů představovat problém.

9.7.2021
Waldera s.r.o.

Topíte draze elektřinou? Kotelnu na pelety lze namontovat za pár hodin. Ušetříte 60 % nákladů na vytápění a můžete topit ekologicky energií z místní pily.

8.7.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Nabídka regulací teplovodního podlahového vytápění na trhu neustále roste, ale stává se, že pokud zákazník vyžaduje konkrétní zadání, ne vždy nalezne produkt, jehož ovládání by bylo zcela jednoduché a nevyžadovalo složité nastavování.

6.7.2021
Viega s.r.o.

Viega potrubí z ušlechtilé oceli 1.4520 je vyrobené z úspornějšího materiálu podle normy DIN EN 10088-2. Je tak výbornou ekonomickou alternativou pro uzavřené instalace topení a chlazení, náročné průmyslové využití i speciální aplikace, a to v dimenzích od 15 až po 108 mm.

5.7.2021
UPONOR, s.r.o. (CZ)

Díky centrální výrobě tepla, nízkoteplotní distribuci a flexibilitě představují místní sítě vytápění, které jsou vybaveny vysoce efektivním předizolovaným potrubím, efektivní přístup ke zvýšení energetické účinnosti a udržitelnosti v oblasti vytápění.

2.7.2021
WILO CS, s. r. o.

Díky nové platformě náhrad čerpadel dokážete jednoduše a rychle vyměnit čerpadlo. Nyní s více funkcemi a rozšířeným obsahem.

30.6.2021
KERMI, s.r.o.

Plochý vzhled designového otopného tělesa Tabeo společnosti Kermi je určen čtyřhrannými otopnými trubkami ve vodorovném uspořádání. Dle stavební velikosti je Tabeo k dostání se dvěma nebo třemi madly, otevřenými zprava nebo zleva, pro pohodlné a jednoduché zavěšení a ohřátí ručníků.

30.6.2021
CSTfire s.r.o.

Topná sezóna skončila. Řada stolařských provozů lisuje z vlastního dřevěného odpadu briketky na zimní provoz. Jsou lépe skladovatelné, ale slouží hlavně k ručnímu přikládání do kamen nebo kotle. Je možné tyto brikety využít i pro automatické kotle na biomasu? ANO!

29.6.2021
Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizační technika)

Společnost Panasonic Heating & Cooling Solutions oznámila, že její vysoce účinná tepelná čerpadla Aquarea All-in-One Compact, Aquarea Bi-Bloc a větrací jednotka s rekuperací tepla byly certifikovány jako Passive House Component (komponent vhodný do pasivního domu) respektovanou německou organizací Passive House Institute (PHI).

26.6.2021
HELUZ cihlářský průmysl, v.o.s.

Společnost HELUZ je prvním výrobcem komínových systémů, který absolvoval se svými systémy zkoušky v souladu s novou normou EN 1443. Je tedy prvním výrobcem u nás, který je schopen svým zákazníkům nabídnout garanci bezpečného zabudování komínů do stavby.

24.6.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Závitořezný stroj pro trubkové závity (1/16) ⅛ – 2", 16 – 63 mm, šroubové závity (6) 8 – 60 mm, ¼ – 2". S univerzální automatickou závitořeznou hlavou, automaticky se otvírající. Zvláště snadné naříznutí.

24.6.2021
KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Skupina KSB Group zřídila ve svém závodě Pegnitz nové poradenské a testovací středisko pro aditivní výrobu. Výrobce čerpadel a armatur bude svými více než desetiletými zkušenostmi v oblasti aditivní výroby podporovat jiné společnosti při zřizování vlastní výroby.

22.6.2021
ELEKTRICKE-TOPENI.cz

Atraktivní moderna, koupelnová klasika, nebo strohá technika?

17.6.2021
AV EQUEN s.r.o.

Na základě dlouhodobých zkušeností společnosti AV EQUEN lze doporučit následující opatření, která minimalizují rizika provozu nízkoteplotního topného systému.

17.6.2021
ENBRA, a.s.

Proč rozdává ENBRA mobil zdarma ke kotli? Plynový kondenzační kotel představuje účinnou, komfortní a ekonomickou variantu vytápění vašeho domova. Kombinuje v sobě rozumné pořizovací náklady a zároveň nízké náklady na provoz.

16.6.2021
UNITHERM Group, a.s.

Máte zájem o vytopení prosotr o výšce od 4 do 20m a přitom snížit spotřebu tepla a tím i snížit náklady na vytápění?

14.6.2021
REMS Česká republika s.r.o.

Závitořezný stroj pro trubkové závity (1/16) ⅛ – 2", 16 – 63 mm, šroubové závity (6) 10 – 60 mm, ¼ – 2". Automatické upínací sklíčidlo. Univerzální automatická závitořezná hlava. Automatické chlazení a mazání.

11.6.2021
IVAR CS spol. s r.o.

Chtěli bychom Vás informovat, že na základě zvýšeného zájmu o novou firemní verzi moderního grafického výpočtového programu TechCON X 9.2 ICS bylo rozhodnuto vedením společnosti IVAR CS spol. s r.o. o zakoupení multilicence, která nám umožní vyjít vstříc všem potencionálním zájemcům nejenom o program jako takový, ale i o spolupráci s naší společností.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama