Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Vytápění
Archiv zpráv od 9.9.2021 do 9.10.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

9.10.2021

Vzhledem ke zdražování elektřiny a plynu na světových burzách dochází už i u nás k prvním úpadkům dodavatelů energií. V takových případech jste jako zákazníci (spotřebitelé i podnikatelé) před přerušením dodávek automaticky chráněni institutem dodavatele poslední instance.

7.10.2021
Český plynárenský svaz

Všechna témata letos zastřešuje budoucí role plynů v kontextu klimaticko-energetické národní a evropské politiky, konkrétně při dosažení dekarbonizačních cílů, rozvoji směrem k využití obnovitelných plynů a souvisejících požadavků na plynárenský sektor.

Tepelné čerpadlo ACOND PRO R
2.10.2021
ACOND a.s.

Jedním z nejdůležitějších parametrů, které je u tepelného čerpadla vhodné sledovat, je jeho tichý chod. Ten číselně definuje právě hodnota akustického výkonu.

2.10.2021
Asociace poskytovatelů energetických služeb (APES) ČR

Jaké jsou výhody metody EPC? Kde funguje nejlépe? Jak připravit EPC projekt s dotací? Jak bude vypadat dotační podpora energeticky úsporných projektů v následujících letech?

23.9.2021
Thermo-control CZ s.r.o.

SALUS Smart Home je řešení, které pomáhá nejen pohodlně žít, ale také šetřit peníze. S vhodně nastavenými pravidly OneTouch přizpůsobí práci domácích zařízení dle potřeb členů domácnosti.

19.9.2021
DANFOSS, s. r. o.

Danfoss Climate Solutions pro vytápění Vás zve na sérii webinářů v měsíci září 2021. Možná i Vás budou inspirovat nejnovější technologie z oblasti Danfoss/DEVI tepelné techniky, praktické ukázky a zajímavé zkušenosti či řešení z našich realizací.

14.9.2021
Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o.

Majitelé domácností a instalační firmy by neměli před topnou sezónou zapomenout na pravidelnou kontrolu kotle, komínu nebo dotlakování expanzní nádoby. Součástí revize by měla být i kontrola oběhového čerpadla a jeho příprava na topnou sezónu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama