Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 3.5.2019 do 19.6.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

19.6.2019
Zdravé vytápění

Nová generace topných fólií HeatDecor má lepší vlastnosti po stránce odolnosti, topí celoplošně a i práce s ní je nyní příjemnější. Instalace jak pod betonový potěr tak i přímo pod plovoucí podlahu.

18.6.2019
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Rok 2019 je opět ve znamení kotlíkových dotací. Je spuštěna a odstartována další vlna příjmu žádostí na nové ekologické zdroje vytápění – tepelná čerpadla.

18.6.2019
DANFOSS, s. r. o.

Novinky elektrického podlahového vytápění - DEVImulti a termostat DEVIreg Opti. Zaregistrujte se na webinář konající se dne 25.6.2019 od 10:00–10:45.

18.6.2019
Cech topenářů a instalatérů ČR

Zákonné normy a předpisy pro potřeby členů CTI ČR nabízíme ke stažení a doplnění vlastních dat se zákazníky nejčastější typy smluv se zajištěním budoucích pohledávek cestou rozhodčího řízení.

15.6.2019
KORADO, a.s.

KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy. Kromě koncových produktů pro vytápění nabízí i řešení pro řízené odvětrávání budov v podobě lokálních i centrálních rekuperačních jednotek.

12.6.2019
MEIBES s.r.o.

Membránové expanzní nádoby s inovačním a šetrným řešením k životnímu prostředí a 15 letou zárukou.

11.6.2019
ELVL s.r.o.

Elektrické podlahové radiátory BITHERM Floor.E jsou připravené vstoupit do budov s prosklenými fasádami v moderní výstavbě. Naplňují požadavky hygienického a ekonomicky efektivního vytápění budov.

5.6.2019
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Vzhledem k vývoji počasí po čtyřech letech opět topí část tepláren až do závěru května, kdy podle vyhlášky definitivně končí topná sezóna. Letos se končí s topením o více než měsíc později než vloni, kdy byla topná sezona mimořádně krátká a teplárny ve většině republiky ukončily vytápění už v polovině dubna.

31.5.2019
DANFOSS, s. r. o.

Společnost Danfoss s.r.o. nabízí vysoce kvalitní a spolehlivé produkty pro přesné vytápění domácnosti. To nyní podpořila i nově nabízenou rozšířenou zárukou 5 let, případně 10 let a vztahuje se na termostatické radiátorové hlavice, ventily a šroubení a produktovou řadu Danfoss Smart Heating.

25.5.2019
SONNIGER Czech Republic

Moderní průmyslové clony GUARD PRO jsou standardně využívány pro vytápění v průmyslu a zajištují tepelnou ochranu objektu a chrání před tepelnými ztrátami.

13.5.2019
ABF, a.s.

Po rekordním úspěchu únorových veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD rozšíří jejich portfolio v následující sezóně třetí akce související s nízkoenergetickými stavbami a dotačními tituly. Veletrh FOR THERM představí poprvé široké veřejnosti informace, novinky i trendy z oblasti krbů, kamen a kotlů.

11.5.2019
WILO CS, s. r. o.

Aplikace a použití ucpávkového čerpadla s motorem ECM.

10.5.2019
HOTJET CZ, s. r. o.

TČ HOTJET prošla nezávislou a přísnou certifikací TUV SüdGroup a jsou v nich ty nejlepší součástky, např. kompresor Copeland Scroll, Danfoss, Siemens. Díky efektivitě výroby jsou naše ceny až překvapivě nízké.

9.5.2019
PRIMAGAS s.r.o.

Přemýšleli jste někdy, jakou cestu musí absolvovat náš plyn LPG, než se opravdu dostane až k vám domů nebo do podniku?🤔 Rozhodli jsme se vám to trochu přiblížit v přehledné infografice!


zpět na aktuální zprávy