Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 28.2.2019 do 29.3.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

29.3.2019
REMS Česká republika s.r.o.

Lehký, mobilní kompaktní stroj. Univerzální na dělení a odhrotování trubek. Pro řemeslo a průmysl. Pro stavbu a dílnu.

27.3.2019
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Tepelná čerpadla NORDline jsou moderní zařízení, díky kterým můžete pohodlně topit i ohřívat teplou užitkovou vodu. Jde o velmi ekologický princip přeměny energie. Na pořízení můžete získat dotace.

25.3.2019
Centrum Vytápění - RJ Trading s.r.o.

Pořiďte si kvalitní vysavač na popel. S krbovým vysavačem popela snadno vysajete horký popel i saze. Všechny vysavače popela nyní pořídíte v Centru Vytápění s dopravou zdarma a slevou až 53%.

25.3.2019
PRIMAGAS s.r.o.

Využijte vysoké státní dotace v rámci programů Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám dokud to jde a vytápějte propanem od PRIMAGASu!

VYKUROVANIE 2019
24.3.2019
Slovenská spoločnosť pre techniku prostredia

Tradičná 27. konferencia so zahraničnou účasťou VYKUROVANIE 2019 je v tomto roku zameraná na tému „Smart technológie a inovácie pri zásobovaní teplom“. 1. -5. apríl 2019

22.3.2019
REVEL, s.r.o.

Stručné odpovědi na časté dotazy týkající se podlahového vytápění: elektrické nebo teplovodní? suchý nebo mokrý systém? PEX nebo PEX-AL-PEX?

22.3.2019
REMS Česká republika s.r.o.

Jednoduché, rychlé zmrazování nevyprázdněných potrubních vedení. Uzavřený oběh zmrazovacího média. Šetrné k životnímu prostředí. Pro opravy a rozšiřování potrubních systémů.

Uponor tvarovky S-Press PLUS
22.3.2019
UPONOR, s.r.o.

Novou generaci lisovacích tvarovek pro kompozitní potrubí představíme i na Veletrhu PTÁČEK v Brně ve dnech 2. - 4. dubna 2019.

20.3.2019
KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern

Konstrukce ventilů zajišťuje po velmi dlouhou dobu provozní spolehlivost i při vysokých teplotách. Robustní konstrukce pohonů umožňuje dosahovat vysoký počet spínacích cyklů a tím i dlouhou životnost.

19.3.2019
ista Česká republika s.r.o.

Odborníci ze společnosti ista Česká republika pro vás připravili tipy, jak správně nastavit topení, aby bylo vytápění co nejefektivnější a zároveň úsporné. Základem je umět pracovat s termostatickou hlavicí.

13.3.2019
Cech topenářů a instalatérů ČR

Slavnostní předání cen za nejlepší diplomové práce v roce 2019 prezidentem Cechu topenářů a instalatér České republiky, Bohuslavem Hamrozim na slavnostních promocích nových inženýrů na Fakultě stavební Vysokého učení technického v Brně a na Fakultě stavební ,VŠB TU v Ostravě.

Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo
13.3.2019

Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony.

12.3.2019
ista Česká republika s.r.o.

Odborníci ze společnosti ista Česká republika pro vás připravili tipy, jak správně nastavit naše topení, aby bylo vytápění co nejefektivnější a zároveň úsporné. Základem je umět pracovat s termostatickou hlavicí.

9.3.2019
Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

Na letošním veletrhu ISH ve Frankfurtu se můžete přesvědčit jak snadné je využití produktů, systémů a služeb Zehnder. Zjistíte, jak jednoduše lze uplatnit naše řešení pro komfortní vnitřní klima ve vašem každodenním životě, jak být díky tomu efektivnější při práci a cítit se mnohem komfortněji.

7.3.2019
MEIBES s.r.o.

Společnosti Meibes se zde bude oficiálně prezentovat pod novou značkou Flamco-Meibes. Několika roky ověřená spolupráce společností ukázala, že produkty firem se vzájemně skvěle doplňují.

1.3.2019
REMS Česká republika s.r.o.

Výkonné, elektrické odvápňovací čerpadlo k účinnému odvápňování potrubních vedení a nádrží, např. průtoko-vých ohřívačů, bojlerů, zásobníků teplé vody, zásobníků studené vody, výměníků tepla, topných a chladících zařízení.

28.2.2019
TEPLÁRENSKÉ SDRUŽENÍ České republiky

Rádi bychom vás upozornili na nové číslo elektronického časopisu 3T Teplo technika Teplárenství. S příspěvky k tématům Heat Roadmap Europe 4 ukazuje budoucnost teplárenství v ČR, Energetická chudoba je v Česku výrazně pod průměrem Evropské unie a další.


zpět na aktuální zprávy