Kolik stojí kondenzační kotle Intergas – příklad

Datum: 17.9.2017  |  Organizace: BRILON a.s.  |  Firemní článek

Mezi přednosti kondenzačních kotlů INTERGAS KOMPAKT patří překvapivě malé rozměry a snadná údržba. Rychlá a snadná montáž a tichý provoz je předurčují i pro generační výměnu plynových kotlů v bytech a rodinných domech. Výměnou průměrná domácnost ušetří cca 15 000 Kč ročně v nákladech na plyn.

BRILON a.s.
Sezemická 6, hala A3
193 00 Praha 9

tel.:+421 226 21 21 21
e-mail:
web:www.brilon.cz  www.kondenzacni-kotle.cz

Skvělá volba pro vytápění a přípravu teplé vody

Již tuto topnou sezonu můžete dům či byt vytápět s novým kondenzačním kotlem INTERGAS a uspoříte cca 20 – 30 % nákladů na plyn proti nekondenzačnímu kotli. Výměna kotle proběhne ve většině případů během jednoho dne. Celá investice se vám vrátí za méně než 5 let.

  • široká nabídka typů a provedení se zaměřením na vytápění bytů a rodinných domů
  • výměník s vysokou účinností vytápění i přípravy teplé vody
  • kompaktní rozměry, promyšlená konstrukce, snadná montáž a údržba
  • velmi tichý a maximálně úsporný provoz

Teplá voda je v kotlích KOMPAKT KOMBI připravována přednostně průtokem v samostatném okruhu TV tepelného výměníku kotle, což garantuje rychlý a stabilní ohřev TV pro napuštění běžné vany o objemu 120 litrů během 10 minut.
Použití nezávislého okruhu pro ohřev TV snižuje počet dílů kotle a umožňuje jeho snadné čištění v oblastech s tvrdou vodou. Odběr TV nespíná oběhové čerpadlo kotle, což zvyšuje provozní spolehlivost celého zařízení a nabízí vyšší uživatelský komfort. Řešení využívající průtokového ohřevu teplé vody je typické pro byty nebo domy s jednou standardní koupelnou se sprchou nebo běžnou vanou.


V sestavách KOMPAKT SET je teplá voda připravována v nepřímotopném externím zásobníku TV s možností cirkulace, což garantuje vysoký komfort při odběru TV i pro více odběrních míst současně. Sestava KOMPAKT SET se skládá z kotle KOMPAKT SOLO a zásobníku AUSTRIA-EMAIL o objemu 111 (160) litrů s příslušenstvím.

Samostatné kotle KOMPAKT SOLO jsou určeny pouze k vytápění. Kotle jsou připraveny pro dodatečnou instalaci vhodného externího zásobníku TV. Řešení využívající ohřevu teplé vody v externím zásobníku je typické pro apartmány a domy s nadstandardní koupelnou nebo s více koupelnami.

Příklady nákladů na pořízení nového kotle bez montáže:

Kombinovaný kotel s odkouřením přes zeď (TURBO)
kompakt kombi HRE 24/18 (ÚT 5,4 – 17,8 kW, TV 10,0 l/min při 40 °C):29 995 Kč
regulace (modulační termostat):1 499 Kč
odkouření přes zeď (TURBO):999 Kč
celkem bez DPH:32 493 Kč
Sestava s externím zásobníkem a s odkouřením do komína
kompakt set HRE 24/GBS 111 (kotel solo + zásobník + sada pro ohřev TV v zásobníku):43 995 Kč
regulace (modulační termostat + venkovní čidlo):1 998 Kč
odkouření (7m komín - flex. trubka, poklop, připojení):5 092 Kč
celkem bez DPH:51 085 Kč
 

Datum: 17.9.2017
Organizace: BRILON a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo THERMONA
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!