Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Belimo Assistant App: Parametrizační a diagnostický nástroj

Pohon PR s Near Field Communication (NFC) umožňuje snadné uvedení do provozu, parametrování a servis přímo z vašeho smartphonu.

Pohony PR lze jednoduše parametrovat pomocí smartphonu, zvláště pokud pohon není připojen na napájecí napětí. S parametry diagnostiky je možné kdykoliv zkontrolovat zdravotní stav pohonů PR. Snadné uvedení do provozu díky NFC.

S pomocí Belimo Assistant App je možné přes Near Field Communication (NFC) parametrovat 2 nebo 3cestné regulační klapky nebo 3cestné přepínací klapky.

Spolehlivý provoz zajištěn

Klíčové ukazatele výkonu, které činí zdraví pohonu transparentní, zajišťují spolehlivý provoz. Mnoho diagnostických parametrů poskytuje uživateli představu o tom, jak produkt interaguje se systémem během provozu. Dojde-li k servisnímu případu, je možná rychlá analýza chyb.

Snadné uvedení do provozu přímo ze smartphone nebo převodníku bluetooth – NFC ZIP-BT-NFC přes Near Field Communication (NFC)
Snadné uvedení do provozu přímo ze smartphone nebo převodníku bluetooth – NFC ZIP-BT-NFC přes Near Field Communication (NFC)
Zobrazení parametrů analýzy v Belimo Assistant App
Zobrazení parametrů analýzy v Belimo Assistant App

Belimo Assistant App

Belimo Assistant App

  • Zobrazení, parametrování a diagnostika pro pohony Belimo a ovladače HVAC s rozhraním NFC také v bezproudém stavu.
  • Nainstalujte si aplikaci z App Store nebo Google Play.
  • Pomocí QR kódu získáte přímý odkaz.
K dispozici také Valve Sizer App

K dispozici také Valve Sizer App

S komfortní aplikací pro návrh ventilu můžete snadno najít vhodný ventil a příslušný pohon pro Vaši aplikaci. Snadná instalace z App Store nebo Google Play. Pomocí QR kódu získáte odkaz přímo na aplikaci.

Pohony PR jako retrofitní řešení uzavíracích klapek jiných výrobců

Belimo vyrábí univerzální pohony pro motorizování stávajících instalací. S jednoduchým adaptérem je možné pohony osadit na uzavírací klapky různých výrobců.

Nástroje pro retrofit

Nástroje pro retrofit

Komfortní výměna a modernizace pohonů na stávajících instalacích.

Nainstalujte si aplikaci z App Store nebo Google Play. Pomocí QR kódu získáte odkaz přímo.

All-inclusiveBELIMO CZ spol. s r.o.
logo BELIMO CZ spol. s r.o.

U firmy Belimo naleznete technologii pohonů a ventilů pro topení, větrání a klimatizaci za prvotřídní poměr ceny a výkonu. Servopohony pro topení, větrání a klimatizaci. Servopohony pro požární a odkuřovací klapky. Regulátory průtoku vzduchu. Regulační ...