Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Prostorové jednotky firmy Belimo

Společnost Belimo rozšiřuje svůj sortiment čidel o novou produktovou řadu pokojových jednotek, které budou uváděny na trh v průběhu několika příštích let. Je to poprvé, co společnost Belimo pronikne do viditelné oblasti v budovách s tak rozsáhlou produktovou řadou. První výrobky nové řady zahrnují aktivní a pasivní čidla a pasivní pokojové ovládací jednotky.

Belimo Assistant App
Belimo Assistant App

Nové pokojové jednotky Belimo jsou dokonalým rozšířením stávajícího sortimentu čidel. Reagují rychle a lze je připojit ke stávajícím řídicím systémům třetích stran. Konstrukce a zabudovaná technologie nabízejí architektům estetický a nadčasový design, montážním firmám rychlou instalaci, systémovým integrátorům snadné uvedení do provozu a koncovým zákazníkům komfortní klima v místnostech.

Pro usnadnění instalace byly do jednotek instalovány pružinové svorkovnice, které zajišťují vždy spolehlivý elektrický kontakt.

Pasivní jednotky jsou k dispozici s nejběžnějšími teplotními prvky. Pro aktivní přístroje jsou k dispozici různé analogové napěťové výstupy nebo rozhraní MP-Bus. Tyto výstupní signály umožňují všestrannou integraci do systému řízení budovy.

Aplikace Belimo Assistant umožňuje jednoduché uvedení aktivních pokojových čidel do provozu a jejich diagnostiku pomocí chytrého telefonu prostřednictvím NFC. Čidla lze parametrizovat ve vypnutém stavu.

Nové pokojové jednotky byly vyvinuty v sídle společnosti Belimo Automation AG ve švýcarském Hinwilu. Jsou bezúdržbové a zajišťují optimální komfort v místnosti po celou dobu životnosti výrobku. Na celou řadu pokojových jednotek je poskytována záruka 5 let.

Pro více informací se obraťte na www.belimo.eu

Aktivní a pasivní pokojová čidla
Aktivní a pasivní pokojová čidla
Pasivní pokojové provozní jednotky
Pasivní pokojové provozní jednotky


BELIMO CZ spol. s r.o.
logo BELIMO CZ spol. s r.o.

U firmy Belimo naleznete technologii pohonů a ventilů pro topení, větrání a klimatizaci za prvotřídní poměr ceny a výkonu. Servopohony pro topení, větrání a klimatizaci. Servopohony pro požární a odkuřovací klapky. Regulátory průtoku vzduchu. Regulační ...