Získejte 6 000 Kč na nákup hnědého uhlí

Datum: 28.12.2015  |  Organizace: SEVEROČESKÉ DOLY, a. s.  |  Firemní článek

Máte starý nevyhovující kotel na pevná paliva? Chcete topit bílinským uhlím ještě levněji? Severočeské doly a.s. podporují výměnu kotlů na uhlí za účelem snížení znečišťování ovzduší v ČR! Nečekejte, vyměňte své staré zdroje vytápění za nové již dnes a získejte zpět významnou část pořizovacích nákladů za palivo. Získejte 6 000 Kč.

SEVEROČESKÉ DOLY, a. s.
5. května 213
418 29 Bílina

tel.:417 804 291

web:www.sd-bilinskeuhli.cz

Počínaje rokem 2014 je v ČR zakázán prodej kotlů 1. a 2. emisní třídy spalujících fosilní paliva. Od 1. 9. 2022 je v ČR zakázáno výše uvedené kotle 1. a 2. emisní třídy provozovat. V roce 2018 (od 1. 1. 2018) je vyhlášen zákaz prodeje kotlů 3. emisní třídy. Jedná se o kotle spalující převážně hnědé uhlí.

Z výše uvedených důvodů začíná být ohrožen nejen odbyt tříděného uhlí, ale i odbyt zdrojů spalujících náš produkt – Bílinské nízkosirnaté uhlí.

Jako jedním z možných řešení této situace se zdá být podpora prodeje hnědouhelných kotlů (3., 4., 5. emisní třídy) s ručním i automatickým přikládáním, ke kterému jsme se coby producent hnědého uhlí rozhodli.

Získejte zpět 6 000 Kč za nákup hnědého uhlí

Mechanismus podpory je velmi jednoduchý – ke každému prokazatelně zakoupenému a nainstalovanému kotli zpět poukážeme spotřebiteli Bílinského nízkosirnatého uhlí (BNU) finanční podporu ve výši 3.000 Kč po dva po sobě následující roky (za předpokladu minimálního ročního odběru BNU v objemu 3 tuny – jednorázově). Tato podpora by ze strany Severočeských dolů a.s. měla probíhat v letech 2016 až 2018.

Projektu Finanční podpora od SD je věnována velká část našich webových stránek www.sd-bilinskeuhli.cz. Najdete tu podmínky akce včetně žádosti o finanční podporu, leták, nejčastější dotazy atd.


Uhelný sklad

V rámci zkvalitnění prodeje Bílinského nízkosirnatého uhlí jsme pro Vás vytvořili tzv. kategorizaci uhelných skladů. Prověření a spolehliví prodejci Bílinského nízkosirnatého uhlí jsou oceněni zlatou, příp. stříbrnou a bílou známkou kvality. Podívejte se na mapu uhelných skladů.

Severočeské doly a.s. podporují výměnu kotlů na uhlí za účelem snížení znečišťování ovzduší! Nečekejte a vyměňte svůj starý kotel za nový již dnes a získejte zpět významnou část pořizovacích nákladů za palivo.

Máte zájem o další informace? Vaše dotazy zodpovíme na tel. 702 177 457 nebo na e-mailu: kotle@sdas.cz (od 4. 1. 2016, v pracovní dny 7 – 14 hod). Podrobnosti najdete na webu www.sd-bilinskeuhli.cz.

Leták ke stažení

 

Datum: 28.12.2015
Organizace: SEVEROČESKÉ DOLY, a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo ENBRA
logo THERMONA
logo GEMINOX
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %