Společnost E.ON připravila ve spolupráci se společností Protherm skvělou akční nabídku elektrických kotlů se slevou 5 000 Kč. Slevu může získat každý nový i stávající zákazník.
Navštivte informační stránky společnosti GE-TRA, kde jsou v několika tématických oblastech popsány základní informace pro systémy primárního okruhu tepelného čerpadla země-voda.
AERMAX má v České republice více jak 8000 instalací. Společnost 4heat s.r.o. výhradně zastupuje značku Apen Group na středoevropském trhu a zajišťuje komplexní poradenství a servis.
Teplonosné kapaliny jsou dodávány takto: pro primární okruhy G-SFROST, chladící, klimatizační a topné systémy CONVECTheat, solární systémy SOLARheat PLUS, revitalizační směsi SOCONheat, ochrana a čištění topných systému SENTINEL.