Představení AVTČ

Datum: 8.4.2017  |  Autor: redakce  |  Zdroj: přednáška Ing. Tomáše Straky, Ph.D.

Česká Asociace pro využití tepelných čerpadel AVTČ stála u zrodu asociace evropské European Heat Pump Association a má tak unikátní tradici. 73 členských organizací, výrobců i dovozců, realizuje 80 % českého trhu.

Pro zájemce o tepelná čerpadla má velký význam značka kvality EHPA, neboť její nositelé zaručují ověřený standard technický, ale i standard následných servisních služeb, zajištění náhradních dílů aj.

Certifikovaný dodavatel tepelných čerpadel je označení, kterým AVTČ začala odlišovat instalační firmy, které z jejího pohledu zaručují odbornou práci. Neboť i kvalitní tepelné čerpadlo nebude plnit očekávání, pokud není vhodně instalováno. Získání certifikátu je podmíněno i následným ověřením spokojenosti zákazníka.

AVTČ spolupracuje se zájmovými skupinami zaměřenými na využití obnovitelných zdrojů, státními orgány atd.

 

Hodnotit:  

Datum: 8.4.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Tepelná čerpadla

logo MasterTherm
logo STIEBEL ELTRON
logo PZP
logo REGULUS
logo SINCLAIR
logo Panasonic

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo FENIX
logo GEMINOX
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC