Představení AVTČ

Datum: 8.4.2017  |  Autor: redakce  |  Zdroj: přednáška Ing. Tomáše Straky, Ph.D.

Česká Asociace pro využití tepelných čerpadel AVTČ stála u zrodu asociace evropské European Heat Pump Association a má tak unikátní tradici. 73 členských organizací, výrobců i dovozců, realizuje 80 % českého trhu.


Pro zájemce o tepelná čerpadla má velký význam značka kvality EHPA, neboť její nositelé zaručují ověřený standard technický, ale i standard následných servisních služeb, zajištění náhradních dílů aj.

Certifikovaný dodavatel tepelných čerpadel je označení, kterým AVTČ začala odlišovat instalační firmy, které z jejího pohledu zaručují odbornou práci. Neboť i kvalitní tepelné čerpadlo nebude plnit očekávání, pokud není vhodně instalováno. Získání certifikátu je podmíněno i následným ověřením spokojenosti zákazníka.

AVTČ spolupracuje se zájmovými skupinami zaměřenými na využití obnovitelných zdrojů, státními orgány atd.

 

Hodnotit:  

Datum: 8.4.2017
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Tepelná čerpadla

logo REGULUS
logo STIEBEL ELTRON
logo SINCLAIR
logo MasterTherm
logo PZP
logo Panasonic

Odborný garant

Ing. Tomáš Straka, Ph.D.
Asociace pro využití tepelných čerpadel

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo GEMINOX
logo ENBRA
logo FENIX
logo FV PLAST
logo DANFOSS
 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa náměstí Curieových by mohla vyrůst až sedmipatrová budovaDům v sadu a další ojedinělé stavby architekta Jana ŠépkyDřevohliníková okna – nadčasový design vašich okenPraha vybrala zpracovatele projektu obnovy Malostranského náměstí