Společnost PZP HEATING podpořila chladírenské odborné učiliště v Kostelci nad Orlicí

Datum: 17.3.2016  |  Organizace: PZP HEATING a. s.  |  Firemní článek

Žákům středního odborného učiliště v Kostelci nad Orlicí nově pomáhá ve výuce kompaktní tepelné čerpadlo vzduch-voda PZP ARCTIC Exclusiv HP3AWX06E, zapojené jako instalace v rodinném domě. K němu škola navíc dostala výukový modul s možností online diagnostiky simulovaných závad.

PZP HEATING a. s.
Dobré 149
517 93 Dobré u Dobrušky

tel.:494 664 203
e-mail:
web:www.tepelna-cerpadla-pzp.cz


Chladírenské učiliště po modernizaci odborných učeben vybavilo jak teoretickou, tak i praktickou výuku. S přispěním Krajského úřadu Královéhradeckého kraje a místních firem se uskutečnil nákup sestav zařízení. Nejcennější investicí je kompaktní tepelné čerpadlo systému vzduch-voda PZP ARCTIC Exclusiv HP3AWX06E. Instalace je reálnou ukázkou zapojení v rodinném domě. K tomuto konceptu tepelného čerpadla dostala škola také výukový modul s možností online diagnostiky simulovaných závad. Na této zakázce se podílel samotný výrobce PZP HEATING a.s. zajímavou cenou a pomocí při montáži sestavy.

Se střední školou zemědělskou a středním odborným učilištěm chladicí a klimatizační techniky v Kostelci nad Orlicí spolupracujeme už řadu let. Působíme ve stejném regionu, studenti k nám do firmy chodí na výrobní praxi nebo u nás najdou brigádu v období prázdnin. Celá řada absolventů školy ve firmě dlouhodobě úspěšně působí i po ukončení studia. O studium se dále zajímají jejich děti nebo děti kolegů. Určitě tedy oboustranně stojí za vynaloženou námahu a úsilí, aby společná práce mohla dál pokračovat a absolventi přicházeli po ukončení studia do firmy co nejlépe připraveni pro praxi.

Jsme přesvědčeni o tom, že škola spoluprací s PZP HEATING získala silného a odborně erudovaného partnera s tradicí a dlouholetou praxí ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel pro energeticky úsporné vytápění a ohřev vody. Spolupráce se realizuje jak dlouhodobými a trvalými aktivitami, jako jsou například součinnost při definování kompetencí absolventa školy nebo pomoc s vybavením odborné učebny pro praktickou výuku, tak i plánováním jednorázových aktivit, jako jsou přednáška odborníka ve výuce, stáž učitelů odborných předmětů ve firmě nebo program odborné exkurze a výrobní praxe pro studenty vyšších ročníků.


Společnost PZP HEATING a.s. je výrobní firma s téměř 25letou tradicí ve vývoji a výrobě tepelných čerpadel a chladicích zařízení. Především v oblasti tepelných čerpadel získala dominantní postavení na domácím trhu a prostřednictvím obchodních partnerů dodává své výrobky na celý evropský trh, především pak do Německa, Švýcarska a Rakouska. Výrobky se značkou PZP jsou známé vynikajícími technickými parametry a vysokou spolehlivostí.

Od roku 2014 je PZP HEATING dceřinou společností významného německého výrobce v oblasti vytápěcí a sanitární techniky Kermi GmbH a obě společnosti patří do švýcarského koncernu AFG Arbonia Forster Holding AG s celosvětovou působností. PZP HEATING je v rámci koncernu specializované centrum pro výzkum, vývoj a výrobu tepelných čerpadel všeho druhu.

 

Datum: 17.3.2016
Organizace: PZP HEATING a. s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo FENIX
logo DANFOSS
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa náměstí Curieových by mohla vyrůst až sedmipatrová budovaDům v sadu a další ojedinělé stavby architekta Jana ŠépkyDřevohliníková okna – nadčasový design vašich okenPraha vybrala zpracovatele projektu obnovy Malostranského náměstí